ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Випускники можуть не складати ДПА з математики

Суспільство 1718
ДПА з математики в 2020/21 році є необов
ДПА з математики в 2020/21 році є необов'язковою. Фото: автора

Предмет у формі ЗНО обов’язковий для тих, кому він потрібен для вступу.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що передбачає звільнення здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Як пише видання«Освіта.ua», разом з тим раніше обов'язковість державної підсумкової атестації випускників у формі ЗНО з математики цього року скасована. Тобто учні, які зареєстровані для участі у ДПА з математики можуть не брати участь у цьому тестуванні.

«Цьогоріч загалом Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО скасували. Це ж стосується математики, яка раніше була обов’язковою для усіх випускників. Що стосується профільних класів, то ДПА з математики для таких випускників також не обов’язкова. Тобто, дитина може складати атестацію, або не складати, все залежить від її бажання. Однак, якщо дитині для вступу в університет потрібна математика, то треба все ж складати ЗНО за профільним рівнем», - розповідає

Нагадаємо, що на Хмельниччині на ЗНО з математики із завданнями рівня «стандарт»  зареєструвались 2 619 осіб, а на математику за профільним рівнем – 9 382 особи. Попередньо, в Українському центрі оцінювання якості освіти запевнили, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.

Так, першим тестом складатимуть хімію - 21 травня, і завершать 15 червня тестуванням з географії. ЗНО з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови й літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології  10 червня.

 Читайте також: Учнів четвертих і дев'ятих класів звільнили від ДПА через коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую