ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дунаївчани вкотре протестують проти хімічного виробництва

Суспільство 3252
Фото: Каріна

Доведені до відчаю люди готові перекрити дорогу президенту Віктору Януковичу

Цього разу на вулиці рідного містечка дунаївчани вийшли обурені незаконною, на їхню думку, ухвалою суду. «Хмельницький окружний суд прийняв рішення на нашу користь, – розповідає голова ініціативної групи Василь Гандзюк. – Тобто, підтвердив, що усі дозволи на виробництво є незаконними. Львівський апеляційний суд залишив це рішення без змін. А власники хімічного виробництва подали клопотання до Вищого Адміністративного суду України: «Про зупинення виконання судових рішень». І суддя вищого адмінсуду приймає рішення зупинити виконання постанов Хмельницького від 15 вересня 2010 р. і Львівського судів від 9 березня 2011 р. А головне: «Ухвала оскарженню не підлягає». Це повне свавілля». Нагадаємо, хімічне виробництво на території колишньої «Сільгосптехніки» у Дунаївцях працює понад 4 роки. Увесь цей час люди скаржаться на погане самопочуття. 
 «Ми зверталися у всі органи, які тільки могли, і всюди нам обіцяли, що наведуть порядок. Ми ночували під стінами Адміністрації Президента, стояли перед Будинком уряду та іншими столичними міністерствами. Закрити підпільний цех обіцяли колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Іван Гавчук і нинішній – Василь Ядуха, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. За останні роки ми пройшли через судові битви. І вигравали кожен раз. Сьогодні стоїть питання виконати рішення суду. Але влада, як і раніше, імітує захисника народу. Своєю пасивністю чиновники фактично прикривають незаконну діяльність фірмачів», – каже Василь Гандзюк. Цього разу правоохоронні органи, підсилені іншими охоронними структурами, не дали людям перекрити дорогу. А молитви з іконами перед стінами хімічного виробництва на його власників, схоже, не мають жодного впливу. Доведені до відчаю люди готові до радикальніших протестів. «За нашими даними, 28 червня до Кам’янця-Подільського з робочим візитом приїде Віктор Янукович, – розповідає Василь  Гандзюк. – Проїжджатиме через Дунаївці. Ми ставимо за мету перекрити йому дорогу, і таким способом привернути увагу до нашої проблеми Президента України».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую