ye-logo.v1.2

На правах реклами Чому потрібно віддавати перевагу інтерактивному ТБ від Volia

Суспільство 1510
Інтерактивне ТБ — унікальна технологія, яка надає можливість дивитися телеканали на телевізорі та інших пристроях
Інтерактивне ТБ — унікальна технологія, яка надає можливість дивитися телеканали на телевізорі та інших пристроях. Фото: www.masqueteclas.com

Ритм сучасного життя постійно пришвидшується, і технології допомагають нам усе встигати.

Сьогодні вже недостатньо просто кабельного ТБ — ми хочемо переглядати улюблені фільми, передачі та новини у зручний час у необхідному форматі. Забезпечити це може технологія ОТТ, яку називають інтерактивним телебаченням.

Підключити послугу онлайн ТБ у Хмельницькому ви можете, звернувшись до компанії Volia. Провайдер уже багато років надає якісні телекомунікаційні послуги за вигідними цінами, гарантуючи перегляд фільмів, серіалів та передач у форматах HD і Full HD.

Якщо ви хочете підключити послуги за доступною ціною, обирайте відповідні тарифні плани інтерактивного ТБ Volia. Тарифи залежать від пакета телеканалів. Ви можете обрати будь-який базовий пакет з різноманітним набором каналів, а також додавати улюблені канали на різні тематики (спортивні, пізнавальні, дитячі, для дорослих тощо) у рамках обраного пакета.

Особливості та функціонал інтерактивного телебачення від Volia

Онлайн ТБ — унікальна технологія, яка надає можливість дивитися телеканали на телевізорі та інших пристроях. Для цього не потрібно багато дротів — достатньо підключити Android-приставку. Інтерактивне телебачення має ряд функцій, незамінних для сучасних людей:

  • можливість дивитися фільми та програми на кількох пристроях одночасно (на телевізорі, планшеті, смартфоні);
  • архів телеканалів дає можливість переглядати записи передач з ефіру за останні 7 днів;
  • програма телепередач, пошук за жанрами та назвами найпопулярніших ток-шоу в будь-який час доступні просто на телевізорі, планшетi чи смартфонi, що підключені до інтернету;
  • можливість ставити фільм або серіал на паузу, а також перемотувати відео гарантує зручність використання телебачення.

Дуже корисна функція — батьківський контроль. Дорослі можуть установлювати пароль на певні канали, щоб діти не могли самостійно їх переглядати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую