ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Якому відпочинку надають перевагу хмельничани та які мають плани на літо (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 1308

Про те, які місця планують відвідати та де люблять відпочивати.

Незабаром літо – час, коли зазвичай ми плануємо відпочинок та подорожі. У кожного свої плани та вподобання як проводити вільний час. Одні надають перевагу активному відпочинку, а комусь і вдома добре. А якому відпочинку надають перевагу хмельничани? Де люблять відпочивати та як планують провести літо? Про це сайт «Є» запитав у мешканців Хмельницького.

Мешканці міста зізнаються, що віддають таки перевагу активному та різноманітному відпочинку: риболовлі, поїздкам в гори та на море, люблять відвідувати історичні місця та прогулянки на природі.

Хмельничани зізнаються, що не обов’язково їхати за кордон, адже наша Україна прекрасна, є багато гарних місць, де можна якісно відпочити.

«Якби у мене була можливість, то я б поїхала тим маршрутом Україною, що і відомий мандрівник Дмитро Комаров. Якось він розповідав про Херсонщину. Я б туди із задоволенням поїхала . Мені не потрібно їхати за кордон, я люблю Україну», - зізналася жінка.

Ще одна хмельничанка стверджує, що цього та минулого року подорожувала вивчаючи цікавинки України. Вона розповіла, що у нашій країні є безліч місць, які варто відвідати. Радить, наприклад, побувати в Умані, Одесі та на Закарпатті.

Хмельничани також запевняють, що варто обов’язково відвідати і місто Кам’янець-Подільський. У ньому є безліч різноманітних пам’яток архітектури. Серед місць, які вражають природою, називають мальовничі «Подільські Товтри».
Щодо планів на літо, то не всі ще визначились, де та як проведуть відпустку. Але є й такі що будують плани: хтось хоче побувати за кордоном, хтось - поїхати на море та гори.

Юлія ДУЛІЧЕНКО

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую