ye-logo.v1.2

Якому відпочинку надають перевагу хмельничани та які мають плани на літо (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 770

Про те, які місця планують відвідати та де люблять відпочивати.

Незабаром літо – час, коли зазвичай ми плануємо відпочинок та подорожі. У кожного свої плани та вподобання як проводити вільний час. Одні надають перевагу активному відпочинку, а комусь і вдома добре. А якому відпочинку надають перевагу хмельничани? Де люблять відпочивати та як планують провести літо? Про це сайт «Є» запитав у мешканців Хмельницького.

Мешканці міста зізнаються, що віддають таки перевагу активному та різноманітному відпочинку: риболовлі, поїздкам в гори та на море, люблять відвідувати історичні місця та прогулянки на природі.

Хмельничани зізнаються, що не обов’язково їхати за кордон, адже наша Україна прекрасна, є багато гарних місць, де можна якісно відпочити.

«Якби у мене була можливість, то я б поїхала тим маршрутом Україною, що і відомий мандрівник Дмитро Комаров. Якось він розповідав про Херсонщину. Я б туди із задоволенням поїхала . Мені не потрібно їхати за кордон, я люблю Україну», - зізналася жінка.

Ще одна хмельничанка стверджує, що цього та минулого року подорожувала вивчаючи цікавинки України. Вона розповіла, що у нашій країні є безліч місць, які варто відвідати. Радить, наприклад, побувати в Умані, Одесі та на Закарпатті.

Хмельничани також запевняють, що варто обов’язково відвідати і місто Кам’янець-Подільський. У ньому є безліч різноманітних пам’яток архітектури. Серед місць, які вражають природою, називають мальовничі «Подільські Товтри».
Щодо планів на літо, то не всі ще визначились, де та як проведуть відпустку. Але є й такі що будують плани: хтось хоче побувати за кордоном, хтось - поїхати на море та гори.

Юлія ДУЛІЧЕНКО

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую