ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Із ліфтом і сучасною їдальнею: на Виставці відкрили новий корпус НВО №1 (ФОТО)

Суспільство 4302
Дітей приймають в заклад у два роки і випускають після четвертого класу
Дітей приймають в заклад у два роки і випускають після четвертого класу. Фото: автора

На будівництво витратили майже 43 мільйони гривень.

Сьогодні, в День знань, у Хмельницькому урочисто відкрили новозбудований корпус навчально-виховного об'єднання №1, що в мікрорайоні Виставка. Тепер у закладі навчатиметься близько тисячі діток – дошкільнят і учнів початкової школи. Завдяки добудові з’явилися 13 додаткових навчальних кабінетів, актова та спортивна зали, медичний блок. В новому приміщенні забезпечили безбар’єрне пересування дітей з інклюзією: на всіх входах є пандуси, будівля обладнана ліфтом. Також повністю відремонтували харчоблок з їдальнею в діючій будівлі.

На все витратили близько 43 мільйонів гривень. За словами міського голови Олександра Симчишина, перша черга будівництва завершена, однак буде ще й друга черга. На території комплексу продовжують вестися ремонтні роботи. Частина території нині відгороджена. Там будуватимуть багатофункціональний спортмайданчик, розмірами 36х18 метрів, та дитячий майданчик. Також наступного року утеплять стару будівлю НВО та зроблять однаковий фасад корпусів.

Школярі свій перший день навчання розпочали у новеньких класах.

Як розповіла директорка Хмельницького НВО № 1 Оксана Романів, в цьому начальному році у них навчатиметься 601 учень початкової школи і близько 340 дошкільнят. Завдяки відкриттю нового корпусу заклад зміг прийняти майже всіх дітей, які стояли в електронній черзі до садочку, та набрати шість перших класів школярів.

«У Хмельницькому дітей зараховують в дошкільні групи відповідно до електронної черги. Щороку у нас залишалося близько 30, а інколи і 60 дітей, які змушені були переходити в інші садочки через нестачу місць. На сьогодні категорію дітей від 3 до 6 років ми повністю прийняли, на 90% забрали дітей з 2 до 3 років, - каже Оксана Миколаївна. – У школах дітей у перші класи набирають відповідно до району обслуговування. Ми не можемо відмовити батькам, які тут прописані, бо в нас закінчилися місця. Ми випустили три четвертих класи, а набрали шість перших класів відповідно до заяв батьків».

Відкриття нового корпусу було урочистим.

Нагадаємо, будівлю нового корпусу НВО почали зводити ще у 2012 році, але будівництво було законсервоване через неналежне виконання робіт забудовником. За реконструкцію цього об’єкта взялися у 2018 році.

Додамо, торік у перший день осені в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе офіційно відкрився новий дитячий садочок на шість груп.

Стіни коридору на першому поверсі корпусу прикрасили малюнками історичних будівель міста.

У новому приміщенні є спортивний та актовий зал.

Їдальня та харчоблок НВО відремонтовані.

Приміщення забезпечили новим обладнанням.

Також є медичний блок.

Медичний блок має кілька окремих кімнат.

Спортивний зал.

Кухня, де готують сніданки та обіди вихованцям закладу.

Харчоблок розташований у старій будівлі.

Ліфт у новому корпусі.

Наступного року облаштовуватимуть подвір'я навчального закладу та побудуть нові майданчики.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую