ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому триває будівництво нового корпусу НВО № 1

Суспільство 3792
Після завершення будівництва дитячий садочок зможе додатково прийняти понад 150 діток
Після завершення будівництва дитячий садочок зможе додатково прийняти понад 150 діток. Фото: khm.gov.ua

На даний об’єкт додатково виділено три мільйони гривень.

В обласному центрі продовжується будівництво нового корпусу та ремонт існуючого приміщення навчально-виховного об’єднання №1. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

«У ході останньої сесії додатково виділили три мільйона гривень на цей дуже потрібний навчальний заклад. Окрім продовження будівництва нового корпусу, зробимо капітальний ремонт їдальні, харчоблоку та закупимо нове обладнання. Завершимо ці роботи до 1 вересня. На жаль, криза і суттєві збитки бюджету трохи перенесуть наші плани завершення будівництва нового корпусу повністю» - зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейбуці.

Олександр Сергійович також додав, що після завершення будівництва дитячий садочок зможе додатково прийняти понад 150 діток.

Нагадаємо, за реконструкцію цього об’єкта підрядник взявся у 2018 році. Будівлю почали зводити ще у 2012 році, але будівництво було законсервоване через неналежне виконання робіт забудовником. Порятунок напівзруйнованого «довгобуда» коштуватиме міському бюджету 30 мільйонів гривень.

У 4-поверховій будівлі вже зроблений чималий обсяг будівельних робіт. Фото: khm.gov.ua
Загальна вартість будівництва - 30 мільйонів гривень. Фото: khm.gov.ua
На початковому етапі будівництва частина робіт була зроблена халтурно, тож саме тому робота була тимчасово зупинена. Фото: khm.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую