ye-logo.v1.2

Новини від компаній П'ять міфів про кабельне телебачення, які варто забути

Суспільство 3244
Кабельне телебачення можна підключити, навіть якщо у вас стара модель телевізора, та із задоволенням дивитися цікаві телеканали
Кабельне телебачення можна підключити, навіть якщо у вас стара модель телевізора, та із задоволенням дивитися цікаві телеканали. Фото: Компанія "ЕВЕРЕСТ™"

Що б не говорили скептики, та кабельне телебачення досі залишається простим, зручним і одним з найдоступніших способів дивитися телевізор.

Так, для супутникового телебачення потрібно придбати антену, заплатити за її установку та регулярно сплачувати за рейтингові телеканали, адже безкоштовний контент не надто цікавий. Щоб дивитися телеканали на цифровому телебаченні Т2, знадобляться антена, ресивер DVB-Т2 або сучасний телевізор з цифровим приймачем. ОТТ не працюватиме без швидкісного Інтернету. Кабельне ж телебачення можна підключити, навіть якщо у вас стара модель телевізора, та із задоволенням дивитися цікаві рейтингові телеканали.

Ми вирішили спростувати деякі міфи щодо кабельного телебачення, якими частенько спекулюють продавці послуг супутникового, ОТТ і цифрового Т2, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Міф 1: кабельне телебачення — дороге задоволення

На відміну від сервісів IPTV і ОТТ чи супутникового, кабельне телебачення від провайдера ЕВЕРЕСТ™ не потребує придбання антен, сучасних моделей телевізорів, підключення швидкісного Інтернету чи оплат за додаткові тарифні пакети. І не важливо, скільки підключено телевізорів — абоненти сплачують лише одну помірну абонплату і мають змогу дивитися до 120 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів в аналоговому та цифровому форматах.

Міф 2: обмежена кількість телеканалів

Сучасні технології передачі сигналу кабельного телебачення дозволяють забезпечити якісну трансляцію понад 200 телеканалів в аналоговому та цифровому форматах. ЕВЕРЕСТ™ пропонує своїм абонентам до 120 рейтингових зарубіжних та українських телеканалів, перегляд яких дозволено в Україні. Це велика кількість спортивних телеканалів (Setanta Sports, Setanta Sports +, Футбол 1, 2), преміальні фільмові телеканали VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, телеканали груп Viasat і Amedia (A Classic HD, A Premier HD, A First International), пізнавальні канали груп Viasat, Discovery, інформаційні, розважальні та дитячі телеканали.

У пакетах немає місцевих каналів сусідніх міст чи нецікавих безкоштовних телеканалів. Адже головна перевага кабельного телебачення від провайдера ЕВЕРЕСТ™ — якість, а не кількість, штучно «роздута» за рахунок непопулярних каналів.

Міф 3: якість зображення і звуку програє

Насправді кабельне телебачення виграє щодо якості і надійності у порівнянні з бездротовою передачею сигналу і забезпечує високу чіткість зображення і звуку. Кабель дозволяє якісно транслювати телесигнал і у форматі HD. На стабільність сигналу кабельного телебачення не впливають погодні умови, відстань від обладнання оператора чи кількість підключених у квартирі телевізорів.

Із майже 120 телеканалів кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ третина транслюється у HD якості. Тому власники телевізорів із DVB-C тюнерами дивляться улюблені передачі і фільми у відмінній якості зображення та із неперевершеним звуком.

Міф 4: потрібно купувати додаткове обладнання

При підключенні кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ не потрібно купувати жодних додаткових пристроїв чи антен. Від базового обладнання у під'їзді кабель підключається прямо до телевізора.

Натомість додаткове обладнання доведеться придбати для ефірного телебачення Т2 (антена, цифровий приймач або новий сучасний телевізор). Інтернет-телебачення не працюватиме без швидкісного Інтернету, спеціальної приставки, яка підтримує IP чи телевізора із вбудованим IPTV-ресивером, Wi-Fi-роутером. Деякі оператори кабельного телебачення також пропонують для підключення придбати або взяти у них в оренду CAM-модулі, тюнери. Ці пристрої періодично зависають, перезавантажуються, потребують повторного налаштування. Тому заздалегідь уточняйте у провайдера спосіб підключення кабельного телебачення.

Міф 5: підключати кабельне довго і проблемно

Якщо ви обрали відповідального провайдера, що працює із сучасним обладнанням і технологіями, підключення буде швидким і без додаткових витрат. У провайдера Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ комунікація з абонентами і робочі процеси відпрацьовані доавтоматизму.

Хмельничанам пропонуються кілька способів комунікації з менеджерами і замовлення підключення послуг: безпосередньо в офісі компанії, телефоном, через сторінки у соцмережах або через форму зворотного зв'язку на сайті. Майстри приїдуть в узгоджений заздалегідь день і час та швидко підключать кабельне телебачення до одного чи кількох телевізорів у квартирі. Для зручності абонентів ЕВЕРЕСТ™ гарантує технічну підтримку і сервіс у режимі 24/7.

Детальніше про підключення послуг та активні акційні пропозиції на сайті: km.everest24.com.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую