ye-logo.v1.2

Укрзалізниця змінила маршрут потяга, який їде через Хмельниччину

Суспільство 6157
Потяг №118/117 Чернігів-Чернівці з 27 вересня їхатиме об
Потяг №118/117 Чернігів-Чернівці з 27 вересня їхатиме об'їзним шляхом через Гречани, Тернопіль та Заліщики. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Причиною став карстовий провал у Чернівецькій області.

Маршрут руху потяга №118/117 Чернігів-Чернівці, який курсує Хмельницькою областю, зазнав серйозних змін. Тимчасово він не зупинятиметься у Дунаївцях і Кам’янці-Подільському. Натомість їхатиме через Тернопіль. Причиною такої ситуації став нещодавно утворений провал у під залізничним полотном в районі карстових печер у Чернівецькій області. Про це сьогодні, 25 вересня, повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, карстовий провал кілька днів тому стався на ділянці Новоселиця-Мамалига. Саме нею їхав від Кам’янця-Подільського до Чернівців потяг №118/117 Чернігів-Чернівці. Наразі ситуація залишається досить складною.

Тому Укрзалізниця вирішила змінити рух потяга №118/117. До розв’язання проблеми з 27 вересня він курсуватиме об’їзним шляхом — через Тернопіль і Заліщики. На території Хмельницької області він зупинятиметься на станції Гречани. Натомість не їхатиме через станції Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Ларгу та Новоселицю.

«Увага! Виїзду з Чернівців рейсом №118/117 не буде 1 і 2 жовтня, а також 15 та 16 жовтня. А з Чернігова — 2 і 3 жовтня, а також 15 та 16 жовтня», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Потяг №118/117 Чернігів-Чернівці поки що не їхатиме через Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Ларгу та Новоселицю. Інфографіка: з фейсбуку Укрзалізниці

Потяг №118/117 Чернігів-Чернівці поки що не їхатиме через Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Ларгу та Новоселицю. Інфографіка: з фейсбуку Укрзалізниці

Також додають, що посадка пасажирів на станціях Ларга, Кам’янець-Подільський і Дунаївці проходитиме на оперативно призначений потяг №127/128 Ларга-Чернігів за раніше придбаними квитками на поїзд №117/118. На нього також можна сісти на станції Гречани.

«Укрзалізниця вже залучила фахівців з карстових процесів, які аналізуватимуть придатність ділянки Новоселиця-Мамалига для подальшого руху й способи стабілізації земляного полотна. Безпека пасажирів залишається пріоритетом №1», — пояснили представники Укрзалізниці.

Читайте також: Землетрус 23 вересня: що кажуть про нього сейсмологи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую