ye-logo.v1.2

«Вакциновані й відкриті»: школа з Хмельниччини стала переможцем конкурсу

Суспільство 7331
Мислятинська ЗОШ  має отримати 10 комп\'ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів
Мислятинська ЗОШ має отримати 10 комп'ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів. Фото: з Фейсбуку Валентини Дисяк

Всеукраїнський конкурс провели серед закладів освіти.

На конкурс подалися 6 134 школи з різних куточків України, у яких педагоги, як повідомляє пресслужба Міністрества охорони здоров’я, ухвалили відповідальне рішення захистити себе і людей поруч від COVID-19.

Учасники конкурсу «Вакциновані й відкриті» ділились своїми думками у соцмережах. «У цей складний час, вакцинація — єдиний спосіб продовжити виконувати головний обов‘язок педагога: виховувати і навчати! Тому офіційно заявляємо, що ми вакциновані (понад 80% працівників) і відкриті. Завдяки вакцинації колектив школи має можливість стабільно працювати в умовах карантину, надаючи якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому своє життя і здоров’я, здоров’я своїх близьких та учнів», – розповідь Розтоківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Усть-Путильської сільської ради Вижницького району Чернівецької області наводять у МОЗ.

Ну, а переможцями конкурсу стали три школи, серед яких і Мислятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізяславської міської ради. Ще дві школи – на Рівненщині та Донеччині.

Ще 16 вересня на сайті Мислятинської школи було повідомлення, що працівники школи вакциновані на 87%. Тому педколектив взяв участь у конкурсі «Вакциновані та відкриті».

Призери конкурсу, як повідомляють у МОЗ, скоро отримають свої призи — набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів.

Читайте також: Півтори сотні закладів освіти Хмельниччини перейшли на дистанційне навчання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую