ye-logo.v1.2

Півтори сотні закладів освіти Хмельниччини перейшли на дистанційне навчання

Суспільство 1860
У «жовтій» зоні встановлені певні вимоги до роботи освітніх закладів
У «жовтій» зоні встановлені певні вимоги до роботи освітніх закладів. Фото: з ахіву

У «жовтій» зоні дозволено працювати тим школам, де рівень вакцинації освітян не менше 80 відсотків.

Майже 150 закладів освіти Хмельницької області перейшли на дистанційне навчання. Про це повідомляють в Держустанові «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України».

Нагадаємо, у четвер, 23 вересня, в Україні, і на Хмельниччині зокрема, почав діяти «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. Відтак, були встановлені певні вимоги до роботи освітніх закладів. Зокрема, для очного навчання у школах необхідно, щоб 80 відсотків працівників мали хоча б одне щеплення, негативний ПЛР-тест чи довідку про одужання від коронавірусу. Разом з тим, 22 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів прийняли зміни, якими дозволили відвідувати дитсадки, а також очне навчання в закладах спеціальної загальної середньої освіти і та в 1-4-х класах шкіл не залежно від рівня епідеміологічної небезпеки та рівня вакцинації учителів і вихователів.

Відтак, як зазначають епідеміологи, півтори сотні закладів освіти в області перейшли на дистанційне навчання. Такими є оперативні дані, станом на понеділок, 27 вересня.

Окрім того, за інформацією оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19 в Хмельницькій області, 106 закладів дошкільної, 16 загальної середньої та 7 позашкільної освіти мають 100 відсотків щепленого персоналу проти COVID-19. На понад 80 відсотків вакциновані колективи 83 дошкільних навчальних закладів, 233 закладів загальної середньої освіти, 9 позашкільної, 9 професійної та професійно-технічної освіти та 2 вищих навчальних закладів. Відтак, віповідно до норм «жовтої» зони карантину, вони можуть працювати у звичному режимі.

Нагадаємо, наразі в області, за даними Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації в Хмельницькій області працює 580 шкіл.

Окрім того, включно до вівторка, 28 вересня, подовжили очне навчання і для школярів 5-11 класів у школах Хмельницької територіальної громади, не прив’язуючись до рівня вакцинації від Covid-19 освітян у навчальних закладах, як того вимагають норми «жовтої» зони. В Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради повідомляють, що дозбирують дані щодо рівня вакцинації освітян.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую