ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уряд виділив додаткові кошти на ремонти доріг Хмельницької області

Суспільство 2109
Розподілена субвенція призначена на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання місцевих доріг
Розподілена субвенція призначена на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання місцевих доріг. Фото: ілюстративне зі сайту Хмельницької ОДА

В обласний бюджет мають спрямувати понад 134 мільйони гривень.

Вчора, 3 листопада, уряд розподілив між обласними бюджетами кілька мільярдів гривень державної субвенції. Її коштом планують забезпечити будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг місцевого значення, а також вулиць і доріг на території населених пунктів. Додаткове фінансування перепало й Хмельниччині.

Згідно з розпорядженням Кабміну, впродовж дев’яти місяців цього року в державний дорожній фонд надійшло 3 мільярди 500 мільйонів гривень доходів. Саме ці кошти урядовці розподілили між обласними бюджетами на місцеві дороги. З цієї суми Хмельницькій області виділили понад 134 мільйони 788 тисяч гривень.

Щоб додаткові кошти надійшли у Хмельниччину, Державне агентство автомобільних доріг має погодити їх виділення з бюджетним комітетом Верховної Ради, а Міністерство фінансів опісля винести зміни до розпису держбюджету.

Нагадаємо, минулого тижня уряд додатково виділив Хмельницькому 20 мільйонів гривень на будівництво Палацу спорту. Таким чином державне фінансування його спорудження цьогоріч може зрости до 115 мільйонів гривень.

Читайте також: Покарання за підроблені COVID-сертифікати хочуть посилити: як голосували нардепи від Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую