ye-logo.v1.2

У Хмельницькому за кілька років мають збудувати нову вулицю

Суспільство 10392
Будівництво вулиці Мельникова має стартувати від краю проїзної частини Старокостянтинівського шосе
Будівництво вулиці Мельникова має стартувати від краю проїзної частини Старокостянтинівського шосе. Фото: Google street view

Вона повинна з’єднати вулиці Зарічанську й Трудову.

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради провело тендер на будівництво вулиці Мельникова, яка проляже від вулиці Зарічанської до Трудової. Її будівництво триватиме кілька років і коштуватиме понад 63 мільйони гривень. Така інформація була опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з опублікованою інформацією, будівництво вулиці Мельникова триватиме до кінця 2024 року й коштуватиме 63 мільйони 49 тисяч 998 гривень. Воно проходитиме у чотири черги. Будівництво розпочнеться від краю проїзної частини Старокостянтинівського шосе (тобто поблизу його перетину з вулицею Зарічанською), а завершиться на краю покриття вулиці Трудової.

Загальна довжина нової вулиці сягне понад 1 кілометра 641 метра. Ширина її проїжджої частини становитиме сім з половиною метрів. Крім неї та двосторонніх тротуарів, передбачена й одностороння велосипедна доріжка. Її ширина становитиме два з половиною метри. Також підрядник повинен облаштувати дощову каналізацію, яка забезпечуватиме водовідведення від дороги та нинішніх і запроєктованих дворових територій. Крім того, передбачено створення системи зовнішнього освітлення дороги та тротуарів з велодоріжкою.

До теми: Нову дорогу на Озерній у Хмельницькому планують відкрити у серпні

Будуватиме вулицю Мельникова товариство з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М», яке зареєстроване у селі Давидківці Хмельницького району. Воно стало переможцем аукціону, запропонувавши за свої послуги найнижчу вартість. Натомість його єдиний конкурент приватне акціонерне товариство «Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56» з обласного центру, запропонувало на 151 тисячу 674 гривні більше.

Договір з переможцем тендеру керівництво міського управління капітального будівництва підписало сьогодні, 6 травня. Цього року заплановано виділити підряднику понад 1 мільйон 918 тисяч гривень, які він має освоїти.

За інформацією ресурсу «YouControl», кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «СТЛ+М» є Кузнєцов Олег Юрійович. З ТОВ «СТЛ+М» цьогоріч низку договорів на ремонт або утримання автомобільних доріг також уклали Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницька обласна служба місцевих доріг». Наприклад, з останнього зазначаються капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Першотравневій у Вовковинцях Деражнянського району та капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Дачній у Меджибожі Летичівського району.

Читайте також: Як курсуватиме громадський транспорт у Хмельницькому після пом'якшення карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую