ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шоу «Холостячка»: хмельничанин «перейшов всі кордони»

Суспільство 21643
Артистці не сподобалися наполегливі торкання і обійми хмельничанина
Артистці не сподобалися наполегливі торкання і обійми хмельничанина. Фото: скрін з відео

Головна героїня вирішила, що не готова бути жінкою Олега Плахотнюка.

Триває другий сезон реаліті «Холостячка», однак для 41-річного хмельничанина Олега Плахотнюка шоу завершилося. Під час минулого випуску, який вийшов на каналі СТБ 5 листопада, головна героїня Злата Огнєвіч відпустила його з проєкту.

Учасники реаліті – п'ятеро чоловіків разом з артисткою проживали в будинку в Одесі. Протягом тижня усі намагалися активно привернути її увагу. Романтичні та естримальні побачення, зізнання в почуттях, ревнощі вирували на проєкті. Проявив себе і хмельничанин. Олег вирішив перейти у стосунках зі Златою з «френд-зони» на новий рівень, запропонувавши їй провести час як закохана пара. Чоловік намагався постійно торкнутися чи обійняти дівчину. Однак артистці така ідея не сподобалася.

«Він переходить особисті кордони в той момент, коли я не готова. Але він цього не бачить, не відчуває», - сказала Злата.

Злата сказала, що не відчуває закоханості до Олега.

Наступного ж дня хмельничанин продовжив реалізовувати свою пропозицію, запропонувавши дівчині парне тренуваня зі стретчингу. За словами головної героїні, під час того заняття чи не кожна вправа мала прямий сексуальний підтекст, а доповнювалося все пікантними компліментами та нескромними жартами. Врешті, на думку дівчини, Олег перейшов всі кордони і під час спроби поцілувати її Злата відмовила йому.

«Мене відлякують чоловіки, які ведуть себе надто нав’язливо», - зазначила пізніше вона.

Водночас Олег Плахотнюк навпаки був впевнений у собі, повіривши, що їхні стосунки розвиваються у правильному напрямку. Хвилювання почалися вже під час церемоній троянд, яка проходила в Одеській кіностудії.

Під час церемонії троянд на великому екрані демострували уривки побачень кожного з чоловіків і хмельничанин після побаченого почав нервувати.

Злата покликала хмельничанина до себе і промовила: «Останні дні ти проявлявся, як чоловік. І я зрозуміла, що не готова бути твоєю жінкою. Я так відчуваю».

Дівчина не вручила йому цього разу троянду і його участь в проєкті завершилася. Чоловік подякував дівчині за щирість, а вже в сюжеті після того зізнався, що не очікував такого рішення.

«Прикро, адже відчуття зароджувались. Хотілось продовження, більше близькості. Спустошений. Все розвалилось», - зізнався він.

Історія кохання Злати і Олега не склалася.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую