ye-logo.v1.2

На Бакоті волонтери зібрали понад 70 мішків сміття

Суспільство 1833
Поки впала вода на Дністрі - сміття можна прибрати. Тому ми повинні зробити це допоки воно доступне
Поки впала вода на Дністрі - сміття можна прибрати. Тому ми повинні зробити це допоки воно доступне. Фото: зі сторінки волонтерів

Активісти йшли вздовж берега Дністра протягом шести годин.

Вчора, 14 листопада, учасники еко-руху «Прибери в горах» зібрали понад 70 мішків неорганічного сміття на Бакоті, що на території національного природного парку «Подільські Товтри». Організаторка акції Інна Мазур розповідає, що з 11 запланованих кілометрів вдалось пройти близько чотирьох.

Більше двадцяти людей приїхали з Кам'янця-Подільського для того, щоб очистити берегову зону Бакоти від неорганічних відходів. Волонтери йшли вздовж берега Дністра в сторону Колодіївки протягом шести годин. Зібране сміття важить близько тонни. 

«Казали, що Бакота чиста. Проте ми пройшли 300 метрів і зібрали три мішки сміття. Я організувала таку еко-акцію, бо роботи, насправді, дуже багато. Поки впала вода на Дністрі - сміття можна прибрати. Тому ми повинні зробити це допоки воно доступне», - розповідає організаторка акції Інна Мазур.

За словами учасника акції та волонтера Сергія Толстіхіна, завтра, 16 листопада, зібране сміття заберуть на сміттєзвалище. Вивіз сміття профінансувала місцева влада.

А уже в наступну суботу, 20 листопада, на Бакоті відбудеться ще одна акція з прибирання берегу Дністра. Відправною точкою стане село Гораївка. 

Читайте також: Від лабіринтів печер – до заповідних урочищ: презентували новий туристичний маршрут «Terra Podolica»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую