ye-logo.v1.2

У Хмельницькому зводять новорічну ялинку

Суспільство 3823
Ближче до завершення місяця встановлюватимуть дерев
Ближче до завершення місяця встановлюватимуть дерев'яні будиночки та іншу ілюмінацію. Фото: автора

Святкову ілюмінацію цього року оновили.

У Хмельницькому почали зводити новорічну ялинку. Її монтаж разом з іншими святковими ілюмінаціями планують завершити до початку зими, а вже четвертого грудня в центрі міста запрацює Різдвяний ярмарок.

Як розповів сайту Є керівник комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський, прикраси на ялинці будуть ті самі, що раніше, але очікують на хмельничан й святкові сюрпризи. Крім того, новорічні фігури, які щороку встановлюють на центральній вулиці міста, тепер відновили, а в світловому тунелі «2021» замінили цифру.

«Ми починаємо монтаж нашої новорічної ялинки за два тижні. Прикраси на ній залишаються ті самі – іграшки і світлодіодна гірлянда, загальною потужністю три кіловата. Плануємо до першого грудня змонтувати всю світлову ілюмінацію – в тому числі фігури, які відремонтували цього року. Оновлені фігури ангелів, сніговиків, летючий янгол будуть традиційно встановлені на центральній вулиці нашого міста. Новинка теж буде, але про неї хмельничани дізнаються вже під час відкриття святкового містечка», - говорить Володимир Пекарський.

Різдвяний ярмарок має запрацювати четвертого грудня. На майданчику перед кінотеатром Шевченка розташують близько пів сотні дерев’яних будиночків. Працюватиме й оновлена резиденція святого Миколая. Цього року – в ляльковому театрі.

Як раніше повідомлялося, діятиме Різдвяний ярмарок незалежно від зони карантину, а от чи буде урочисте відкриття – поки невідомо. За словами начальника управління культури і туризму Артема Ромасюкова, святкування влаштують, якщо дозволятимуть умови.

Передсвяткові приготування стартували.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую