ye-logo.v1.2

У центральній частині Хмельницького оновлять вісім зупинок

Суспільство 2788
Зараз уже встановили дві зупинки на вулиці Героїв майдану «Сквер імені Тараса Шевченка» в обох напрямках руху
Зараз уже встановили дві зупинки на вулиці Героїв майдану «Сквер імені Тараса Шевченка» в обох напрямках руху. Фото: автора

Їх планують завершити до кінця року.

У Хмельницькому оновлять вісім зупинок громадського транспорту у центральній частині міста. Ці роботи виконуються за кошт приватної компанії, яка в майбутньому буде там розміщувати рекламу. Про це сайту «Є» розповів виконувач обов'язки начальника управління транспорту Хмельницької міської ради Юрій Смолінський.

За словами Юрія Смолінського, зараз уже встановили дві зупинки на вулиці Героїв майдану «Сквер імені Тараса Шевченка» в обох напрямках руху. Ремонтні роботи тривають на вулиці Соборній, напроти Центру надання адміністративних послуг та на зупинці «Пенсійний» фонд по вулиці Подільській. До кінця року сучасні павільйони для очікування транспорту встановлять також на зупинці «Готель Поділля», на вулиці Староміській, на зупинці «Центральний універмаг» та «Меморіал Слави».

«Оновлювати зупинки почали у жовтні. Дизайн узгоджували з управлінням архітектури та містобудування. Підрядник має його притримуватись», - каже Юрій Смолінський.

Ремонтні роботи тривають на вулиці Соборній, напроти Центру надання адміністративних послуг. Фото: автора

На зупинках будуть вмонтовувати рекламні конструкції типу «сіті-лайт», а приватній компанії рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради надано дозволів на розміщення зовнішньої реклами терміном на п’ять років.

Юрій Смолінський також додав, що приблизна дата завершення робіт – кінець поточного року. Проте варто також зважати на погодні умови, які можуть бути несприятливими для будівництва.

 Читайте також: Біля колеса огляду в парку Чекмана будують нову відпочинкову зону

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую