ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині заборонять ловити раків

Суспільство 1531
Заборона з вилову раків на Хмельниччині триватиме з 1 грудня до 30 червня
Заборона з вилову раків на Хмельниччині триватиме з 1 грудня до 30 червня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Порушникам загрожуватиме адміністративна або навіть кримінальна відповідальність.

На території Хмельницької області з 1 грудня почне діяти заборона на вилов раків під час їх спарювання та виношування ікри. Вона залишатиметься в силі до кінця червня наступного року. Про це повідомили представники Державного агентства меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області.

За їх інформацією, період початку й завершення заборони на вилов раків у кожній з областей країни — різний. Наприклад, з водойм Хмельниччини членистоногих не можна ловити з 1 грудня цього року до 30 червня наступного. За порушення цієї заборони рибалці може загрожувати адміністративна відповідальність, а у випадку завдання серйозної шкоди довкіллю — кримінальна.

Зокрема, адміністративна відповідальність передбачає до 680 гривень штрафу. А кримінальна — до 85 тисяч гривень штрафу або до трьох років обмеження волі. Крім того, за кожен незаконно виловлений рак доведеться заплатити по 3 тисячі 332 гривні.

«До і після завершення цієї заборони одній особі за добу можна буде впіймати до 30 раків на водоймах загального користування та до 50 членистоногих на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Забороняється вилов цих річкових мешканців у темну пору доби зі застосуванням підсвічування», — зазначили у Державному агентстві меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області.

Нагадаємо, що з 1 листопада на Хмельниччині стартувала заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів. Державне агентство видало наказ, у якому зазначені водойми та ділянки Хмельницької області, де діє така заборона. Знайти їх можна на спеціально створеній інтерактивній мапі.

Читайте також: Дороги, паркінги, місця для кемпінгу: у Подільських товтрах розбудують інфраструктуру

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую