ye-logo.v1.2

Невакцинованих соцпрацівників на Хмельниччині відсторонюють від роботи (Список закладів)

Суспільство 2991
Відсторонення від роботи торкнулося працівників двох психоневрологічних інтернатів
Відсторонення від роботи торкнулося працівників двох психоневрологічних інтернатів. Фото: з архіву редакції

Вони будуть відсторонені без збереження зарплатні поки не зроблять щеплення від коронавірусу.

Сьогодні, 9 грудня, вакцинація від коронавірусу стала обов’язковою для ширшого переліку професій. Відмовитися від щеплення вони можуть лише за умови наявності протипоказань. В іншому випадку їм загрожує відсторонення від роботи без збереження зарплатні. Така доля вже спіткала півтора десятка соцпрацівників Хмельниччини. Про це розповів перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін.

Раніше у перелік професій, які підлягають обов’язковій імунізації, входили лише освітяни та деякі держслужбовці. У листопаді Міністерство охорони здоров’я доповнило його працівниками органів виконавчої влади (податкова служба, пенсійний фонд), стратегічних підприємств (державне підприємство «Новатор») і закладів соціального захисту населення.

За словами Сергія Тюріна, наразі він має інформацією лише про заклади соціального захисту, які підпорядковуються Хмельницькій облдержадміністрації. Станом на 9 грудня у них вже відсторонено від роботи 15 працівників. Зокрема, дев’ять у Дунаєвецькому психоневрологічному інтернаті та шість у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті.

Крім того, під відсторонення підпадає по одному працівнику центрів соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик» у Хмельницькому та «Щасливе дитинство» у Полонному.

«Проте вони наразі перебувають на лікарняному. Після його завершення вони мають надати підтвердження про проходження вакцинації або довідку про одужання від коронавірусу. Інакше буде прийматися рішення про їх відсторонення від роботи», — зазначив Сергій Тюрін.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 9 грудня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую