ye-logo.v1.2

Бюджет-2022 і надбавки до пенсій: сесії Хмельницької міської ради (Запис ефіру)

Суспільство 6053

Сьогодні, 15 грудня, відбудеться чергова сесія Хмельницької міської ради.

На розгляд місцевих депутатів буде винесено понад 130 питань порядку денного. Одним з головних їх завдань стане прийняття бюджету міської громади на 2022 рік. Традиційно левова частка проєктів рішень стосуватиметься земельних питань.

У проєкті бюджету розраховано, що у 2022 році місцева скарбниця поповниться на понад 3 мільярди 637 мільйонів 260 тисяч гривень. Йдеться як про власні доходи громади, зокрема він податків, так і про надходження з обласного та державного бюджетів. Від загальної суми на бюджет розвитку Хмельницького припадатиме 14 мільйонів 800 тисяч гривень.

Впродовж року, як правило, міська рада уточнює бюджет громади, адже його доходи поступово зростають від запланованих показників. Для порівняння, наприкінці 2020-го обраховані доходи цьогорічної скарбниці мали б становити понад 2 мільярди 977 мільйонів 656 тисяч гривень.

На що ж заплановано витрачати ці кошти? Крім різних поточних потреб, значний фінансовий ресурс знадобиться для розбудови інфраструктури та різних галузей. Наприклад, на добудову Палацу спорту на Прибузькій, 5/1а заплановано виділити 20 мільйонів, на будівництво артезіанської свердловини, водонапірної башти й водогону у селі Малашівці — понад 706 тисяч, реставрація Хмельницького міського будинку культури на вулиці Проскурівській, 43 — понад 1 мільйон 248 тисяч гривень…

Також депутати прийматимуть різноманітні цільові програми на наступні роки. Наприклад, щодо розвитку освіти, збереження та розвитку української мови, національно-патріотичного виховання дітей і молоді…

Затверджуватимуть підписання договору з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) для отримання 700 тисяч євро гранту. За ці кошти заплановано покращити енергоефективність комунальних закладів. Міська рада також має призначити тисячу гривень надбавки до пенсії для п’яти колишніх політичних в’язнів й однієї партизанки, а також 300 гривень надбавки для 97 членів сімей репресованих і реабілітованих.

Отож, як і за що голосуватимуть місцеві обранці, ви можете побачити на власні очі завдяки прямій трансляції сесії міськради від сайту «Є». Початок запланований на 10:00 ранку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую