ye-logo.v1.2

У Хмельницькому збудують новий міст через Південний Буг

Суспільство 18998
Нинішнім містком через річку небезпечно пересуватися
Нинішнім містком через річку небезпечно пересуватися. Фото: знімок з ортофотоплану

Він має з’єднати мікрорайон Гречани зі селом Олешин.

Від вулиці Кооперативної пролягає ґрунтова дорога, яка з’єднує Хмельницький з Олешином. Саме на цій дорозі розташований місток через Південний Буг. Оскільки ним небезпечно пересуватися, заплановано збудувати новий. Вже навіть передбачені кошти на розробку необхідного проєкту. Подробиці сайту «Є» розповів заступник міського голови Василь Новачок.

За його словами, цей місток у Гречанах свого часу проклали місцеві жителі. Нині ним небезпечно не лише їздити автомобілями, а й ходити. Хоча там встановлені відповідні знаки, люди продовжують його використовувати. Цей місток нікому не належить і було невідомо, хто ж має його робити: Хмельницький чи Олешин. Таке непорозуміння зникло після їх об’єднання в єдину громаду.

«Тепер зрозуміло, що ми маємо будувати новий міст. Вже оголосили тендер на розробку проєктно-кошторисної документації. Безпосередньо спорудження мосту дуже б хотілося розпочати у цьогоріч», — зазначив Василь Пилипович.

Він додав, що спорудження мосту коштуватиме орієнтовно 25 мільйонів гривень. Тому Хмельницький сподівається на допомогу області.

У цьогорічному бюджеті Хмельницької громади на будівництво мосту в Гречанах поки передбачено 400 тисяч гривень. Вони будуть витрачені на розробку проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи.

Згідно з технічною документацією, попередньо довжина мосту становитиме 17 метрів, а загальна протяжність підходів до нього — 50 метрів. Передбачено, що він має витримати землетрус у п’ять-шість балів. Проєктувальник повинен провести комплексні вишукувальні роботи, запропонувати варіанти конструкцій мосту й дорожнього одягу, передбачити можливості його захисту від корозії та максимального збереження нинішніх зелених насаджень. Й звісно — обрахувати остаточну вартість усіх необхідних робі.

Тендер щодо виготовлення такого проєкту запланований на 14 січня. Очікувана вартість — 260 тисяч гривень.

Читайте також: Нова дорога у Хмельницькому з’єднає вулицю Бандери зі Західно-Окружною

Коментарі:

Борис Новак 14.01.2022 20:01

Та немає там ніяких обмежувальних знаків. Близько сотні авто щодня ризикують на цій "переправі". Та й дорога після мосту перекрита,через чагарі їхати... Проте близько,та й поліцаів немає ;)

Адміністратор 14.01.2022 15:21

Остаточний комплекс майбутніх робіт буде відомий після розробки проєктно-кошторисної документації. Тоді ж буде точна вартість. Попередня — 25 мільйонів гривень

Виктор 14.01.2022 14:55

Мост - это хорошо. Мост - это нужно. А дорога к этому мосту принята в расчет? А другая сопутствующая инфраструктура : ливневки, кабеля, пешеходные и вело. дорожки? Сколько будет стоить весь комплекс работ?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую