ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виплатять по 700 гривень постраждалим від чорнобильської катастрофи

Суспільство 2015
Загалом 700 гривень одноразової допомоги отримають 186 жителів міської громади
Загалом 700 гривень одноразової допомоги отримають 186 жителів міської громади. Фото: ілюстративне автора

Дещо більше наддадуть учасникам російсько-української війни та хмельничанам, які потребують лікування.

Періодично виконавчий комітет Хмельницької міської ради призначає одноразову грошову допомогу жителям громади. Переважно — на лікування. Однак на одному з найближчих засідань його члени мають надати її постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Про це свідчать проєкти рішень виконкому.

Цьогоріч з міського бюджету мають виділити 130 тисяч 200 гривень, щоб виплатити одноразову грошову допомогу потерпілим від аварії на ЧАЕС і учасникам ядерних випробувань. Вона становить 700 гривень. Таку допомогу заплановано призначити 186 жителям Хмельницької міської громади. Перелік цих людей можна знайти у відповідному проєкті рішення виконкому.

Також на одному з найближчих засідань виконкому одноразову допомогу мають надати ще 25 людям. Здебільшого це жителі громади, які потребують лікування або є учасниками російсько-української війни. Для них розмір грошової допомоги дещо вищий: суми коливаються від двох тисяч до п’яти тисяч гривень. Загалом на такі потреби з міського бюджету мають виділити 69 тисяч гривень. Перелік людей — у проєкті рішення виконкому.

Читайте також: У Хмельницькому можуть зрости тарифи на холодну воду та водовідведення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую