ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відомі хмельничани розповіли від яких благ цивілізації вони б змогли відмовитися

Суспільство 5893
Андрій Кушнір, ведучий телепрограми «Ранок на Поділлі» (ХОДТРК «Поділля Центр»)
Андрій Кушнір, ведучий телепрограми «Ранок на Поділлі» (ХОДТРК «Поділля Центр»). Фото: Фото «ІНША СТУДІЯ» та з архіву редакції

Відмовлятися від комфорту ніхто не спішить.

В добу технологічного прогресу мало хто уявляє своє життя без уже звичних телефону, комп’ютера, IPod. Вони не тільки додають зручності та комфорту, а й обмежують людське спілкування у реальному світі. Проте відмовлятися від комфорту ніхто не спішить.
Олена Філатова, генеральний директор телеканалу «33»:
«Від комп’ютера і телефону нізащо не змогла б відмовитись, тому що з ними, безпосередньо, пов’язана моя робота.
А от від мікрохвильової печі – із задоволенням. Я люблю здорову їжу, а продукти приготовані в мікрохвильовій втрачають свої корисні властивості, тому принципово віддаю перевагу газовій плиті».
Костянтин Жданов, директор музею фотомистецтв:
«Мені заважає жити мобільний телефон. Через нього мене знаходять всюди і в будь-який час, якщо він, звичайно, не в режимі «без звуку» або взагалі вимкнений. Хоча без мобільного неможливо заробляти гроші. Він невід’ємна частина сучасного світу».

Орест Пастух, режисер театру ім.. М. Старицького :
«Я б радо відмовився від мобільного телефону. Відколи ним користуюсь, помітив, що став підневільний. Є моменти в житті, тим більше творчої людини, коли хочеться побути на самоті, подумати, а із увімкненим мобільним це зробити важко. Нічого подібного не скажу про Інтернет».
Ірина Вострікова, власниця салону-перукарні «Шарм»:
«Складно сказати. Від благ взагалі важко відмовлятись. Я не хочу цього робити. Мене цілком влаштовує і електрика в квартирі, і телевізор. Мені подобається життя в комфорті.
Хіба на кілька днів я б змогла виїхати в якесь дике місце, на природу, де б не було зв’язку із зовнішнім світом. Проте потім, обов’язково повернутися назад до цивілізації».
Андрій Кушнір, ведучий телепрограми «Ранок на Поділлі» (ХОДТРК «Поділля Центр»):
«Раніше всі прекрасно жили, користуючись лише стаціонарними телефонами. Я думаю, це можливо і сьогодні. Мобільний – не така незамінна річ, як про нього говорять. Він негативно впливає на стан людини, як фізичний так і психологічний. Людина до якої часто телефонують, може дратуватись, через це страждати на нервові розлади та депресії».
Ярослава ФЕДОРАШ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую