ye-logo.v1.2

Що варто знати тим, хто йде здавати кров

Суспільство 2856
Сьогодні, 27 лютого Хмельницький обласний центр служби крові, що на Сковороди 29 проводить збір крові до 15:00
Сьогодні, 27 лютого Хмельницький обласний центр служби крові, що на Сковороди 29 проводить збір крові до 15:00. Фото: автор

Сьогодні, 27 лютого Хмельницький обласний центр служби крові, що на Сковороди 29 проводить збір крові до 15:00.

У центрі кажуть — завеликі обсяги крові на переробку і вони не в змозі фізично опрацювати кров. Вийняток становить лише кров групи 3- і 4- (резус негативний) 

Разом із тим волонтери, які допомагають у Хмельницькому обласному центрі служби крові (ХОЦСК) зазначають: для уникнення дискомфорту від хаотичних черг, діє певна послідовність:

- Для реєстрації у черзі проходьте у сусіднє із центром приміщення садочку “Ластівка” (вул. Сковороди, 31). Кожен донор залишає свої контактні дані та отримує цифровий порядковий номер у черзі.

- Тут же перевіряють інформацію на наявність інфекційних хвороб та постійних протипоказів до донорства.

- У приміщенні садочку можна попити чай і дочекатися своєї черги на здачу крові. У процесі очікування, потрібно зареєструватись у персональному електронному кабінеті донора на офіційному сайті https://donor.ua (роздруковані Qr- коди та консультації волонтерів забезпечено).

- Дочекайтеся, коли оголосять ваш номер черги. Пройдіть у приміщення Центру крові на наступний етап реєстрації, перевірку лікарів та донацію.

Кров із Хмельницького обласного центру служби крові постійно передають іншим медичним закладам міста та транспортують по Україні! Потреба є! Рідкісні групи (3- та 4-) у дефіциті порівняно з іншими!

Зазвичай центр приймає донорів з 8 ранку до 18 години дня! ЩОДЕННО! (Після 18:00 – переробка крові).

Нагадаємо, сьогодні 27 лютого — до 15:00 

Читайте також: Хмельничани цілодобово можуть стати донорами - у дефіциті резус "мінус"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую