ye-logo.v1.2

У Хмельницькому нарощують об'єкти тероборони і облаштовують точки безпеки

Суспільство 2692
Хмельничани готуються оборонятися
Хмельничани готуються оборонятися. Фото: ілюстративне з архіву

В оперативному штабі закликають не демонтовувати самовільно вуличні ліхтарі та інші засоби освітлення в місті.

У пресцентрі Хмельницької міської ради розповіли свіжу інформацію про ситуацію в місті. За словами заступника міського голови Олега Шинкарука, у Хмельницькому продовжують нарощення обєктів територіальної оборони.

"Щойно повернувся з блокпостів, які ми розбудували, і тим самим створили систему захисту Хмельницької територіальної громади. Усі блокпости працюють в повному обсязі. Разом з тим, ми допомагаємо військовослужбовцям і продовжуємо нарощувати обставновку на кожному блокпосту. Обладнуємо їх в інженерному відношенні, створюємо безпечні умови несення служби і недопущення несанкцінованого перетину того, чи іншого блокпосту", - зазначив він.

Також відсьогодні у Хмельницькому будуть обладнюватися точки безпеки.

"Ми обладнюємо мішками з піском певні захисні споруди, в яких можна і укриватися, і з яких можна відкривати вогонь на ураження живої сили супротивника", - пояснює Олег Шинкарук.

В оперативному штабі зазначили, що і в регіоні, і в місті ситуація контрольована. Крім того, у хмельничан просять не сіяти паніку і не приймати швидких необдуманих рішень.

"Ми мобілізуємо в собі всі сили моральні, матеріальні, щоб допомогти армії в цій непростій боротьбі з занадто агресивним ворогом. Але тут важливо не перепильнувати. Сьогодні лунає риторика про необхідність демонтажу деяких засобів системи освітлення. При чому самовільного. Хочемо відповісти: система місього освітлення погоджена з оперативним штабом супротиву. Вона повністю відповілає вимогам. Ми в складі оперативної групи проїжджали містом до включення освітлення і після того. Ми знаємо, як вона функціонує. Втручатись в систему освітлення не потрібно! Навіть, якщо вам здається, що якийсь ліхтар є демаскуючим, це не значить, що він є демаскуючим в системі міста", - додає заступник міського голови.

Читайте також: Як поводитися на блокпостах — пояснення від Міністерства оборони України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую