ye-logo.v1.2

«Готуємо Хмельницький до спротиву, до будь-яких «гостей» - Симчишин

Суспільство 3729
В міськраді нагадують, що в Хмельницькому комендантська година діє з 21:00 до 6:00 і просять в жодному випадку не виходити в цей час на вулиці
В міськраді нагадують, що в Хмельницькому комендантська година діє з 21:00 до 6:00 і просять в жодному випадку не виходити в цей час на вулиці. Фото: з архіву

Наразі в місті посилюють блокпости на в’їздах та збільшують кількість вогневих точок.

Ситуація в Хмельницькому, в умовах воєнного стану, наразі контрольована. Про це сказав міський голова Олександр Симчишин під час прямого включення з оперативного штабу. Комунальний транспорт після комендантської години вийшов на маршрути, усі міські служби працюють в посиленому режимі.

«Ми максимально робимо все, щоб забезпечити життєдіяльність міста і готуємо його до спротиву, до будь-яких «гостей». Щоб місто було готове чинити опір, як нині чинить вся Україна. Посилюємо блокпости на в’їздах в місто, збільшуємо кількість вогневих точок. Величезна вдячність за самоорганізацію населення та бойовий дух», - додав міський голова.

Олександр Симчишин також нагадує, що в Хмельницькому комендантська година наразі діє з 21:00 до 6:00.

«В жодному випадку не виходьте в цей час на вулиці. Місто патрулюють силовими та правоохоронними структурами. Також дотримуйтеся інформаційної гігієни. Не долучайте до своїх груп сторонніх осіб, користуйтеся лише офіційними джерелами інформації. Нині є дуже багато груп-дублерів, де сіють паніку та поширюють дезінформацію. Ми намагаємося їх блокувати, але ви свідомо користуйтеся лише офіційними джерелами», - зазначив він.

Читайте також: У Хмельницькому, ймовірно, пошкодили систему оповіщення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую