ye-logo.v1.2

Журналісти знайшли жінку, яка збила ворожий дрон банкою консервації

Суспільство 11591
Про цей випадок у мережі створили низку мемів
Про цей випадок у мережі створили низку мемів. Фото: ілюстрація Альони Жук

Киянка розповіла, що насправді це були консервовані помідори.

Поки українські воїни у боях захищають нас від російських загарбників, українці теж всілякими способами допомагають на шляху до перемоги. Кілька днів поспіль у соцмережах активно поширюють інформацію, що у Києві жінка збила ворожий дрон банкою огірків. Багато думали, що це «байка», аби підтримати патріотичний дух людей. Але історія виявилася правдивою, хоч і з деякими коригуваннями. Журналісти LIGA.Life знайшли ту відчайдушну киянку. Її звати Олена, вона погодилася розповісти про цей випадок без вказування прізвища та фото – наразі боїться.

Як пише видання, були сутінки, сонце ще не зійшло. Олена сиділа на балконі й курила: «Дивлюсь, щось повільне пливе. Спочатку подумала, ворону підбили. А потім почула дзижчання».

До цього вона жодного разу не бачила дрони зблизька. Втім, почувши звук, зрозуміла: перед нею точно не птах.
У квартирі знайшлося б щось більш відповідне, щоб запустити у ворожий пристрій, каже жінка. Але в той момент подумала, що поки забіжить у кімнату та повернеться, втратить час – дрон може зникнути. Натомість банки з консервацією стояли під її стільцем.

Тому Олена схопила одну банку та щосили запустила: «Мабуть, від страху. Бо я злякалася. А що як звідти почнуть обстрілювати мене! Як же шкода тих помідорів… Не знаю, звідки взялися байки про огірки. Це були помідори зі сливою, мої улюблені. Літрова банка».

Потім разом із чоловіком оббігли будинок, розтоптали залишки дрона і розкидали уламки по різних баках зі сміттям: «Бо я не розбираюсь в цій електроніці. Може, воно пише, відстежує».

Мережею також, наче на підтвердження легенди, ширяться фото розбитої тари із солоними огірками. Олена називає знімки фейком. А свою розбиту банку з помідорами не фотографувала: «Час не той, щоб фото робити».

Через день Олена спілкувалася з колишнім чоловіком, який живе поруч. Той розповів, що бачив ще один дрон. «Я запитала, що він зробив. Сказав – нічого, засмикнув штори, мовляв, а що я зроблю. «Молодець», кажу йому», – пригадує жінка.

На думку Олени, дрон запустили мародери, які в такий спосіб шукають квартири без господарів: «У нас під'їздом вони вже ходили. Сусідка помітила підозрілих молодиків, а коли почала розпитувати голосно, хто вони та звідки, ті швидко втекли. Мирні люди не зробили б так».

Читайте також: Життя зібране у рюкзак, а серце вдома – евакуйовані в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую