ye-logo.v1.2

Продуктові ярмарки запрацюють у мікрорайонах Хмельницького

Суспільство 4566
Перший ярмарок відбудеться уже завтра, 2 квітня, в мікрорайоні Гречани
Перший ярмарок відбудеться уже завтра, 2 квітня, в мікрорайоні Гречани. Фото: з архіву

Підприємців запрошують долучитися до виїзної торгівлі.

У Хмельницькому розпочинають проведення ярмарків у різних мікрорайонах міста. До участі запрошують підприємців, які бажають долучитися до ярмаркування та представити свою продукцію. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Зазначають, що на ярмарках можна буде придбати м’ясо, випічку, овочі, борошно, крупи, макаронні вироби, олію, яйця, ковбасні вироби, живу рибу, а також посадковий матеріал.

Перший ярмарок відбудеться уже завтра, 2 квітня, в мікрорайоні Гречани, на секторі міського комунального підприємства ринку «Ранковий», що на перехресті вулиць Шухевича-Гонгадзе (колишні вулиці Курчатова-Чкалова).

А в неділю, 3 квітня, ярмарок працюватиме у мікрорайоні Ракове. Локація, де буде організована торгівля, - на вулиці Гарнізонній, поблизу будинку №2.

Ярмаркуватимуть у суботу та неділю з 8:00 до 12:00.

«Стежте за анонсами, ми обов’язково повідомимо наступні локації ярмарків», - додають в міськраді. І запрошують підприємців, які бажають долучитися до торгівлі та представити містянам свою продукцію, звертатися за номерами телефонів у Хмельницькому: 65-61-26, 65-84-49.

Читайте також: Виплати за безкоштовне поселення переселенців: куди звертатися у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую