ye-logo.v1.2

У Хмельницькому додатково виділили гроші на силовиків, вибухотехніків та тероборону міста

Суспільство 3511
На засіданні виконкому передбачили виділення коштів на спецпідрозділи наших силовиків для виконання бойових завдань
На засіданні виконкому передбачили виділення коштів на спецпідрозділи наших силовиків для виконання бойових завдань. Фото: з архіву

Також подарували спецтехніку вартістю близько 80 тисяч євро для одного з наших інженерних підрозділів.

Рішення про чергову підтримку українського війська прийняли учора, 8 квітня, на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Головні питання, пов’язані з війною і обороною, стосувалися виділення коштів на спецпідрозділи наших силовиків, тероборону, підтримку вибухотехнічної служби, розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, на засіданні виконкому передбачили виділення коштів на спецпідрозділи наших силовиків для виконання бойових завдань, а також для наших вибухотехніків, що розміновують території, з яких вигнали ворога. Загалом це 1,8 мільйона гривень з міського бюджету.

«Також довиділили кошти під Програму оборони міста на забезпечення одягом, взуттям тощо наших підрозділів тероборони на суму 430 тисяч гривень. Це додатково до того, що виділяли раніше», - зазначив він.

Також Олександр Симчишин додав, що подарували спецтехніку вартістю близько 80 тисяч євро для одного з наших інженерних підрозділів.

«Продовжуємо далі працювати по автомобілях, квадрокоптерах, тепловізорах, бронежилетах, шоломах, інших високоякісних і дороговартісних речах, необхідних для нашого війська», - додав міський голова.

Читайте також: Хмельницькі ринки звільнили від плати за землю
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую