ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уряд подовжив термін подання заяв на допомогу для переселенців

Суспільство 1040
Кінцевий термін подачі заяв подовжили до 30 квітня
Кінцевий термін подачі заяв подовжили до 30 квітня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Дорослі можуть отримати по дві тисячі гривень, а діти — по три тисячі.

Щоб отримати грошову допомогу вимушені переселенці мають подати відповідну заяву. Кінцевий термін урядовці продовжили до 30 квітня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, вимушені переселенці тепер зможуть скористатися програмою підтримки до кінця квітня. Дорослі можливість отримати по дві тисячі гривень. А для дітей і людей з інвалідністю передбачено по три тисячі гривень.

«Підтримка наших людей — це пріоритет. По всій країні. Тих, хто вимушений був поїхати, і тих, хто залишився у своїх домівках. Підтримка грошима, житлом, їжею, ліками. Будемо робити все, аби ніхто не залишався сам на сам з цією бідою», — зазначив Денис Шмигаль.

Щоб отримати ці кошти, вимушеному переселенцю потрібно зареєструватися. Нині це можна зробити, наприклад, у Центрах надання адміністративних послуг. Невдовзі держава обіцяє запустити таку реєстрацію за допомогою застосунку «Дія».

Читайте також: Скільки переселенців поселилося у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую