ye-logo.v1.2

Скільки переселенців поселилося у Хмельницькому

Допомога 5323
Понад 15 тисяч осіб у Хмельницькому отримали довідки переселенців
Понад 15 тисяч осіб у Хмельницькому отримали довідки переселенців. Фото: ілюстративне з архіву

Більшість українців, які тікають з рідних домівок через війну, у Хмельницькому проїжджають транзитом.

За минулу ніч на хмельницький вокзал приїхало 33 потяги з людьми, яких евакуювали з зони бойових дій. Всього за добу у місто прибуло 52 евакуаційні потяги. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, з за добу у Хмельницькому прийняли близько 900 переселенців. Їх розмістили в освітніх закладах, культових спорудах, готелях, ресторанах, в приватному секторі.

«У межах Хмельницької міської територіальної громади залишилось близько 33 тисяч переселенців. Ще близько 153 тисяч зупинялись у нас щонайменше на добу, отримавши допомогу та підтримку, та продовжили свій шлях на захід», - йдеться у повідомленні.

Вчора, 9 квітня, в місцевих громадських приймальнях отримали довідки внутрішньо переміщених осіб 1045 переселенців. Починаючи з 16 березня такі довідки отримали 15 тисяч 814 людей.

Близько 1200 учнів-переселенців навчають у хмельницьких школах, 883 дорослих подали заяву на працевлаштування.
Хмельницький штаб допомоги вимушеним переселенцям знаходиться в кінотеатрі Шевченка. Він працює у взаємодії з Координаційним центром прийому переміщених на Хмельницькому залізничному вокзалі, а також з волонтерами нашого міста.

Додамо, на Хмельниччині знайшли роботу для кількох десятків переселенців. Крім того, хмельницький ліцей безкоштовно навчає переселенців новим професіям.

Читайте також: Де можна оформити довідку переселенця у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую