ye-logo.v1.2

Любов на війні: у Хмельницькому побралися військовослужбовці ЗСУ

Суспільство 8610
Молодята обмінюються обручками
Молодята обмінюються обручками. Фото: автора

Навіть коли в Україні війна — кохання перемагає.

Він — начальник автомобільної служби логістики, а вона — медична сестра медичного пункту однієї з військових частин міста Хмельницького. Молодята, які побралися сьогодні, 15 квітня, ось уже майже чотири роки служать разом у ЗСУ.

Весілля закохані планували десь на аж на літо, однак війна внесла свої корективи. Одруження відбулося без пишних урочистостей, але з незмінними атрибутами: білим вбранням, квітами, сльозами мами і посмішками друзів. І звісно ж, першим подружнім поцілунком.

«Це було важке рішення, ми планували весілля ближче до літа. Але зараз така ситуація, що ми не знаємо, де будемо завтра і що будемо робити. Довго вагалися, тому що не знали, чи люди зрозуміють нас, чи сприймуть. Не хочеться образити тих, хто в зоні бойових дій, тому що в нас все спокійніше. Але якось прийшли до висновку, що зараз саме така нагода», — розповідає молодший сержант Ганна Побережна.

Юрій ніжно тримає за руку свою наречену Ганну

Ганні — 29 років, зі своїм майбутнім чоловіком вона познайомилася, коли прийшла на службу у військову частину — в червні 2018 року.

«У 2018 році я почала служити, а Юрій Ілліч вже був там. Знайомство у нас дуже просто відбулося, адже ми не можемо бути незнайомими. Медична частина — місце, де завжди є люди, кожен через неї проходить. Він заступав у наряд, я звернула на нього увагу, однак так далеко у майбутнє не заглядала. З часом почали тісніше спілкуватися, з'явилися спільні друзі, одна компанія», — пригадує наречена.

Ганна замінила форму білим костюмом

Наречений — 28-річний старший лейтенант Юрій Присунько, родом із Буковини. Він каже, що Ганна йому сподобалася з першого погляду.

«Ми зустрілися, і я зразу кинув оком на неї. Гарна така, ще й у військовій формі», — пригадує військовослужбовець.

Молодята урочисто ставлять підписи

Через деякий час закохані вирішили жити разом. Служба не була легкою: обоє їздили у відрядження у зону ООС, і вже добре знають, що таке війна. І так сталося, що після одного з відряджень Ганни, Юрій зустрів кохану на вокзалі й освідчився. Це було в грудні минулого року — на День ангела Ганни.

«Все пройшло гарно, я постарався», — жартує офіцер. Він не хоче ділитися подробицями, але його дружина розповідає трошки більше.

«Я приїхала тільки, вийшла з потяга, і Юрій Ілліч мені особливого вибору не дав. Я була трохи шокована, — сміється Ганна. — Але було гарно, романтично: великий букет квітів, обручка. Я чекала, що він освідчиться, але не думала, що саме тоді. Мені треба було адаптуватися, а він мені зразу такий холодний душ зробив».

Тепер офіційно — одружені!

Мама нареченої щасливо посміхається, вітаючи доньку та зятя. Каже, він одразу справив на неї хороше враження.

«Дочка розповідала, що Юрій їй одразу сподобався. Каже: "Мамо, він такий високий, чорнявий, навіть на мене чимось схожий". Почали зустрічатися, а тепер йтимуть по життю разом. Вони люблять і поважають одне одного», — розповідає Неля Вікторівна.

Мама нареченої не могла стримати сліз щастя

Привітали молодят прийшли не тільки рідні, а й друзі та колеги-військовослужбовці. Побажати їм щасливого подружнього життя завітав і командир військової частини.

«Два військовослужбовці вирішили узаконити свої стосунки. Вони неодноразово несли службу в зоні Операції Об'єднаних сил. І я вважаю, що зараз вони вчинили правильно і в правильний час. Такого світлого заходу з початку повномасштабної війни у нас ще не було. Тож я бажаю всім військовослужбовцям, всім людям — добра, миру і побільше таких світлих днів», — каже пан Роман.

Командир жартує, що сьогодні Ганна може віддавати йому накази

Усі, хто прийшов привітати молодят, впевнені: в такі важкі часи життя має продовжуватися, а любов обов’язкове переможе зло.

Читайте також: Сад сакур у Хмельницькому – біля ХНУ висадили близько сотні рослин

А це — перший поцілунок Ганни та Юрія в статусі офіційної сім'ї

З нагоди свята — трішки ігристого

Вітання від колег у цей світлий день

Усі бажають молодятам щастя!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую