ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На сході України загинув доброволець Дмитро Ткачук

Суспільство 4036
Дмитру Ткачуку було 36 років.
Дмитру Ткачуку було 36 років.. Фото: колаж автора

Він пішов воювати із перших днів активної фази війни.

Життя Дмитра Миколайовича Ткачука обрівалося 15 квітня. З перших днів активного наступу російських військ, Дмитро пішов добровольцем у Збройні сили України. Рівненський Об'єднаний Міський Територіальний Центр Комплектування повідомив, що солдат загинув на Луганщині.

«Безутішні батьки втратили свою надію та опору, а побратими - вірного друга, надійне плече та мужнього воїна. Так, 15 квітня 2022 року під час виконання бойових завдань в Новоайдарівському районі Луганської області загинув солдат Ткачук Дмитро Миколайович 1985 року народження. Нам важко дібрати слів, щоб висловити свої співчуття рідним та близьким Героя! Ми сумуємо разом з вами!», — повідомили у Рівненському МЦК.

Дмитро Ткачук служив в 57-мій окремій мотопіхотній бригаді. Спочатку у Кіровоградській області, а згодом - на Луганщині. Останній раз виходив на зв‘язок 14 квітня.

Загиблого Дмитра Ткачука поховають у Полонному, де проживають його батьки. 

До теми: У війні з російськими окупантами загинув хмельничанин Андрій Янчук

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую