ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам'янці-Подільському відкрили унікальне дитяче містечко для переселенців

Суспільство 2195
Дитяче містечко працюватиме впродовж літа
Дитяче містечко працюватиме впродовж літа. Фото: зі сторінки Михайла Посітка у Фейсбуці

У містечку з дітками працюють педагоги, психологи та волонтери.

У Кам'янці-Подільському в парку Героїв Євромайдану 1 травня офіційно відкрили дитяче містечко для адаптації та соціалізації переселенців. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Кожен павільйон названий як одна із столиць ЄС, наприклад тут є свій Париж та Берлін. Зазначається, що з малюками тут працюють педагоги, психологи та волонтери. Щодня проводять різні активності для дітей з внутрішньо переміщених сімей, зокрема з Маріуполя, Бучі, Ірпеня, Запоріжжя та інших українських міст, які найбільше постраждали від війни росії проти України.

Павільйонне містечко відкрите за ініціативою та за підтримки Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України спільно з Кам’янець-Подільською міською радою спільно з проєктом From Ukraine та UNICEF Ukraine.

"Ми відкрили в нашому місті унікальне містечко. Такого в Україні більше немає. По-перше, воно працюватиме все літо. По-друге, здійснює мрії маленьких українців і дарує кожному відчуття затишку та рідного дому", — прокоментував міський голова Кам'янця Михайло Посітко.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зазначила, що дитяче містечко дозволить зменшити стрес для дітей, які змушені були залишити свої домівки, тікаючи разом з родинами від війни. Тут можуть надати професійну допомогу малюку, щоденно проводяться майстер-класи, зокрема на свіжому повітрі, щоби відволікти діток, тут вони зможуть знайти нових друзів.

Читайте також: Як у Хмельницкому діти-переселенці знову повертаються до навчання

Діти тут можуть пограти в ігри

У містечку відбуваються різноманітні майстер-класи

У павільйонах можна займатись творчістю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую