ye-logo.v1.2

На Хмельниччину евакуйовують університет з Херсона

Суспільство 5092
Університет переїжджає до Хмельницького
Університет переїжджає до Хмельницького. Фото: ілюстративне зі сторінки вишу у фейсбуці

Приміщення для колективу виділить Хмельницький національний університет.

На Хмельниччину евакуйовують Херсонський національний технічний університет. Про це повідомляють на сайті вишу.

Усі провідні фахівці ХНТУ, які змогли виїхати за межі окупованих територій, збираються разом та переїжджають до Хмельницького. Університет має домовленість з ректором Хмельницького національного університету, який виділяє приміщення для евакуйованого закладу.

Ректор університету Юрій Бардачов звернувся до колективу та студентів зі зверненням, що евакуація для нього з об'єктивних причин неможлива, тому він написав заяву на звільнення.

"Для цілей переміщення юридичної адреси будь-якого з університетів до «глибокого тилу» (термінологія МОНУ), потрібно виїхати адміністрації, бухгалтерії, відділу кадрів, навчальному відділу, адміністратору ЄДЕБО тощо, тобто тим спеціалістам, які зможуть повноцінно організувати всі види діяльності університету та зберегти його легітимність. Вимога надто жорстка і для багатьох, у тому числі і для мене, є багато об'єктивних причин, — нездійсненна", — йдеться у зверненні вже ексректора.

Міністерство освіти і науки України обрало ректором Олену Чепелюк — професорку цього ж вишу, завідувачку кафедри дизайну. Вона теж звернулась до колег та студентів, закликавши всіх об’єднуватись та допомагати один одному.

"Волею долі мені судилося стати за кермо нашого евакуйованого університету, щоб кожен з вас зміг і далі отримувати зарплатню, студенти бакалаври отримали вчасно свої дипломи, а інші були переведені на наступній курс, щоб наш університет і далі працював, розвивався та мав впевненість у завтрашньому дні", — йдеться у зверненні ректорки.

Довідка. ХНТУ – сучасний освітній центр, який має 6 факультетів (Інженерії та транспорту, кібернетики та системної інженерія, інтегрованих технологій і товарознавства, економіки, міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу та відокремлений структурний підрозділ – Генічеський факультет ХНТУ).

Складовою частиною університету є економіко-технологічний технікум, фізико-технічний ліцей, центр післядипломної освіти, центр довузівської підготовки.

Історія ХНТУ започаткована у 1959 році, коли в Херсоні для задоволення потреби в кадрах Херсонського бавовняного комбінату, першу чергу якого тоді щойно ввели в експлуатацію, було створено навчально-консультаційний пункт Київського технологічного інституту легкої промисловості.

Читайте також: Евакуація бізнесу: на Хмельниччині працює сім переміщених підприємств

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую