ye-logo.v1.2

Московський патріархат покинула церква у Хмельницькому районі

Суспільство 10610
Громада підтримала рішення про перехід до Православної церкви України
Громада підтримала рішення про перехід до Православної церкви України. Фото: uk.m.wikipedia.org

У селі Бахматівці парафіяни проголосували за перехід з упц мп в помісну Православну Церкву України.

Релігійні громади Хмельниччини продовжують покидати підпорядкування російської православної церкви та переходити до Православної церкви України.

Днями це зробила ще одна релігійна громада у Хмельницькому районі: одноголосно підтримали рішення про перехід з УПЦ МП до до Православної церкви України парафіяни Свято-Покровського храму, що в селі Бахматівці. Про це повідомив Олександр Чорнієвич, голова Хмельницької районної ради.

«Відбулися збори релігійної організації Свято-Покровського храму села Бахматівці Пирогівецького старостату Хмельницької міської територіальної громади. Присутні проголосували одноголосно за перехід релігійної організації з упц мп в помісну Православну Церкву України».

Нагадаємо, декілька днів тому ще дві релігійні громади у Хмельницькому районі одноголосно підтримали рішення про перехід з упц мп – в селах Мотрунки та Михайлівці.

Додамо, що за даними релігійно-інформаційної служби України, у період з 24 лютого 2022 року ряди московського патріархату залишило 55 громад Хмельницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую