ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запускає новий потяг з Києва у Хмельницький (Розклад руху)

Суспільство 10740
Потяг №771/772 Київ-Хмельницький в обох напрямках курсуватиме щоденно
Потяг №771/772 Київ-Хмельницький в обох напрямках курсуватиме щоденно. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На території Хмельницької області експрес також зупинятиметься у Деражні.

З 20 травня в обох напрямках почне курсувати новий регіональний експрес сполученням Київ-Хмельницький. Про його призначення повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, потяг №771/772 Київ-Хмельницький курсуватиме щодня з 20 травня. Зі столиці він відправлятиметься о 23:46 і прибуватиме у Хмельницький о 05:26 ранку. А у зворотному напрямку експрес відправлятиметься з Хмельницького о 13:44 й прибуватиме у Київ о 19:36. Дорогою він зупинятиметься у Деражні, Жмеринці, Вінниці та ще на кількох залізничних станціях.

«Квитки на потяг №771/772 Київ-Хмельницький вже доступні на сайті booking.uz.gov.ua та у касах залізничних вокзалів», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Детальний розклад руху

Щоденний регіональний експрес №771 Київ-Хмельницький курсуватиме за таким розкладом:

  • Київ — вирушає о 23:46;
  • Козятин-1 — прибуває о 01:38 й вирушає о 01:40;
  • Калинівка 1 — прибуває о 02:16 й вирушає о 02:18;
  • Вінниця — прибуває о 02:36 й вирушає о 02:38;
  • Гнівань — прибуває о 02:56 й вирушає о 02:58;
  • Жмеринка — прибуває о 03:20 й вирушає о 04:08;
  • Деражня — прибуває о 05:01 й вирушає о 05:03;
  • Хмельницький — прибуває о 05:30.

А у зворотному напрямку щоденний регіональний експрес №772 Хмельницький-Київ курсуватиме за таким розкладом:

  • Хмельницький — вирушає о 13:44;
  • Деражня — прибуває о 14:09 й вирушає о 14:11;
  • Жмеринка — прибуває о 15:08 й вирушає о 15:58;
  • Гнівань — прибуває о 16:19 й вирушає о 16:21;
  • Вінниця — прибуває о 16:39 й вирушає о 16:41;
  • Калинівка 1 — прибуває о 16:59 й вирушає о 17:01;
  • Козятин-1 — прибуває о 17:33 й вирушає о 17:35;
  • Фастів 1 — прибуває о 18:42 й вирушає о 18:44;
  • Київ — прибуває о 19:36.

До теми: Через Хмельниччину курсуватиме "Стефанія Експрес", названий на честь переможної пісні "Євробачення"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую