ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виділили гроші на літній одяг для військових

Суспільство 1590
Хмельницький продовжує фінансово підтримувати місцеві військові частини й територіальну оборону
Хмельницький продовжує фінансово підтримувати місцеві військові частини й територіальну оборону. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На придбання літнього одягу з міської скарбниці спрямували понад пів мільйона гривень.

Вчора, 26 травня, члени виконкому Хмельницької міськради виділили кошти на підтримку місцевих військових і членів добровольчих формувань. Зокрема, на літній одяг і матеріальну допомогу. Крім того, відновили очну роботу ще трьох дитсадків. Про прийняті рішення розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, Хмельницький продовжує підтримувати військові частини й територіальну оборону. Цього разу з міського бюджету виділили 608 тисяч гривень на літній одяг. Його закупівля вже розпочалася.

«Також виділили 675 тисяч гривень на матеріальну допомогу 225 членам добровольчих формувань громади. Продовжуватимемо це робити й надалі. Загалом з початку нової фази війни ми виділили понад чотири мільйони гривень допомоги для 3 тисяч 950 людей», — зазначив Олександр Симчишин.

Він додав, що члени виконкому відновили очну роботу ще трьох дитсадків. Відтак у Хмельницькому повноцінно працюватиме 14 закладів дошкільної освіти.

Читайте також: 20 мільйонів гривень на ремонт вулиці Шевченка: що планують зробити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую