ye-logo.v1.2

Як на Хмельниччині працює водна поліція

Суспільство 3942
Одним із основних завдань водної поліції є припинення браконьєрства на водоймах
Одним із основних завдань водної поліції є припинення браконьєрства на водоймах. Фото: Нацполіції області

Водні правоохоронці прозвітували за перший рік своєї діяльності.

Протягом року водна поліція провела на Хмельниччині 66 спільних рейдів з іншими службами. Разом виявляли правопорушення правил рибальства, охорони порядку та безпеки плавання суден і водних мотоциклів, вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України тощо. Загалом за рік своєї діяльності склали 122 адмінпротоколи. Про це розповідають у Секторі комунікації Нацполіції області.

«Сектор водної поліції входить до Кам’янець-Подільського райуправління поліції, проте водні поліцейські обслуговують не лише територію Кам’янець-Подільського району — їхня діяльність поширюється на територію всієї Хмельницької області. Вони тісно співпрацюють з рибоохоронним патрулем, екологічною інспекцією та іншими службами», - пояснюють правоохоронці.

Зокрема, водні поліцейські задокументували десять фактів керування плавзасобами в нетверезому стані та 16 фактів незаконного продажу риби на ринках. Проте, одним із основних завдань водної поліції залишається припинення браконьєрства на водоймах.

«За рік задокументовано 26 фактів браконьєрства (стаття 249 Кримінального кодексу України) на загальну суму збитку більше, ніж чотри з половиною мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

Нині підрозділ має у користуванні службовий плавзасіб, на якому проводить патрулювання водоймами області. У період нерестової заборони такі патрулювання відбуваються майже щодня.

Читайте також: Восьмирічну дівчинку з ножовими пораненнями рятували на Кам’янеччині

Уже рік на Хмельниччині працює водна поліція.


Водні поліцейські зафіксували 26 фактів браконьєрства на воді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую