ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Художник з Хмельниччини виставив на аукціон оригінальну картину, щоб допомогти ЗСУ

Суспільство 2151
Художник продає картину, щоб допомогти ЗСУ
Художник продає картину, щоб допомогти ЗСУ. Фото: Городок.City Автор: Маріанна Шкаврон

На допомогу військовим планують направити понад 100 тисяч гривень.

Художник Руслан Малець із Хмельниччини виставляє одну зі своїх робіт із серії «Війна моїми очима» на аукціон, щоб допомогти Збройним силам України. Стартова ціна роботи 146 тисяч гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Картину, під назвою «Берегиня», автор написав у травні 2022 року.

“На ній зобразив українську жінку, так звану «Берегиню», яку підносять догори руки. Вони, за задумом художника, є символом українського народу, який бореться до останнього подиху за незалежність та територіальну цілісність своєї Батьківщини. Позаду силуету жінки — розпростерті крила. Вони - символ незламності українців та опіки третьої Божої Особи, яка згідно християнства, явилась людству під видом голуба, що дарує мир. Цим автор хотів продемонструвати прагнення миру і такої очікуваної Перемоги”, - йдеться в описі картини.

Картина, яка виставлена на аукціон Фото: prozorro.sale

Свою роботу Руслан Малець написав на старих дошках, що, за словами митця, додають емоційності та свідчать про ідентичність українців.

Загалом, художник протягом багатьох років у творчості вдало поєднує минуле із сьогоденням, адже здебільшого пише свої картини на дерев'яних штахетах сорокарічної давнини, з яких робить планшети. Він вважає, що структура дерева найкраще підкреслює написане зображення.

Картину Руслан Малець написав на старих дошках. Фото: prozorro.sale

Пропозиції приймають до 5 червня, початок аукціону 6 червня.

За умовами аукціону, кошти за придбання картини потрібно перерахувати до Благодійного фонду Сергія Притули.

Як пише сайт “Городок.city”, Руслан Малець почав малювати ще з дитинства. навчався у художній школі, потім був коледж та Львівська національна академія мистецтва.

В його творчості була перерва у десять років. Після чого, майстер почав робити картини на дошках.

Він зазначає, що саме структура дерева найкраще підкреслює написане зображення, яке немов оживає. Цього не можна сказати про полотно. Крім того, Руслан Малець — єдиний художник по склу в Хмельницькій області, але в цьому напрямку він практикує дуже нечасто.

У художника є близько 100 робіт. Серед них — чорно-білі і кольорові портрети, живопис на полотні, роботи на старих дошках і просто на папері. Частину своєї колекції митець уже продав, інша частина — на виставках

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую