ye-logo.v1.2

Вартість проїзду в маршрутках та автобусах Хмельницького зросте

Суспільство 16337
Здорожчання проїзду аргументують зростанням вартості на пальне
Здорожчання проїзду аргументують зростанням вартості на пальне. Фото: з архіву

Наразі управління економіки міської ради вивчає розрахунки, які надали перевізники.

У Хмельницькому переглянуть вартість проїзду в громадському транспорті. Передусім це стосується маршруток та автобусів. Здорожчання проїзду аргументують зростанням вартості на пальне. За словами заступника міського голови Хмельницького Миколи Ваврищука, перевізники, залежно від маршруту просять підвищити проїзд до 15-17 гривень. Наразі, нагадаємо, проїзд вартує 8 гривень.

«До нас звернулися перевізники та надали свої розрахунки вартості проїзду, - зазначив він. - Наразі управління економіки вивчає ці розрахунки, дивиться на адекватність та обґрунтованість цих цифр. Відповідно, лише після того ми будемо визначатися з ціною. Рішення буде прийняте, але наразі не відомо, яке це буде рішення і коли воно буде».

Утім, за словами Миколи Ваврищука, вартість проїзду, яку пропонують перевізники, буде однозначно нижчою.

«Одразу скажу про те, що таких цін на проїзд, які пропонують нині перевізники, в місті не буде однозначно. Ми проти таких цін», - додав він.

Щодо того, чи переглядатимуть вартість проїзду в тролейбусах, то, за словами Миколи Ваврищука, наразі це питання також актуальне.

«Електроенергія за останній рік суттєво зросла. Але по тролейбусах у нас менш критична ситуація. Складно з тим транспортом, який заправляють саме дизпаливом», - каже заступник міського голови.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького переглядали рік тому. Тоді з 1 червня проїздка в автобусах стала 8 гривень (до того була 5 гривень, а після 20-ї години — 6 гривень), тролейбусах при готівковому розрахунку стала 6 гривень за поїздку, а для власників електронних квитків — 5 гривень (була 3 гривні 50 копійок).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую