ye-logo.v1.2

Хмельницька міська рада виділила гроші на закупівлю військових облігацій

Суспільство 1587
Це цільові облігації, кошти можуть бути використані лише на підтримку українського війська
Це цільові облігації, кошти можуть бути використані лише на підтримку українського війська. Фото: ілюстративне з архіву

З бюджету громади виділили на це 100 мільйонів гривень.

Сьогодні, 17 червня, у Хмельницькому депутати під час засідання сесії міської ради проголосували за придбання державних цінних паперів, тобто військових облігацій, у 2022 році. Попередньо на це виділили 100 мільйонів. Як розповів міський голова Олександр Симчишин, завдяки цьому бюджет додатково поповниться на 5-6 мільйонів гривень.

«За рахунок оперативного управління фінансами ми заробляли пристойні суми до бюджету. Були роки, що й 25 мільйонів за рік додатково заробляли за рахунок цих операцій. Після 24 лютого, після введення режиму воєнного стану операції, як ми робили раніше, неможливі. Кошти, які у нас працювали на рахунках, повернуто. Натомість з’явилася інша можливість, особливо зважаючи на те, що піднялася облікова ставка НБУ. Ми купуємо державні цінні папери – військові облігації. Попередньо, на 100 мільйонів гривень», - говорить посадовець.

Як пояснив міський голова, таким чином і громада заробить, і в держави буде можливість використовувати цих 100 мільйонів на потребу українського війська.

Читайте також: Частину приміщень кінотеатру Шевченка в центрі Хмельницького віддають в оренду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую