ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Частину приміщень кінотеатру Шевченка в центрі Хмельницького віддають в оренду

Економіка 11296
На аукціон виставили 5 приміщень кінотеатру імені Тараса Шевченка
На аукціон виставили 5 приміщень кінотеатру імені Тараса Шевченка. Фото: prozorro.sale

Аукціони заплановані на початок липня.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір віддати в оренду приміщення, розташовані у будівлі кінотеатру імені Тараса Шевченка на вулиці Проскурівській, 40. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”. Приміщення виставили на аукціон 15 та 16 червня.

Зокрема, передача приміщень в оренду планується на 5 років без права передачі в суборенду.

Найдорожча стартова ціна оренди у приміщення, розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі кінотеатру, і складає 4349 гривень.

Об’єкт оренди складається з приміщення площею 40 квадратних метрів. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з головного фасаду будівлі (з вул. Проскурівської). До 2020 року приміщення використовувалося для розміщення виставки-продажу сувенірів та сувенірної продукції місцевого виробника.

Раніше у приміщенні торгували сувенірною продукцією Фото: prozorro.sale

Стартова ціна місячної оренди ще одного приміщення складає 4229 гривень. Воно розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі кінотеатру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 29,4 квадратних метра та площі загального користування 9,5 квадратних метрів. Доступ до приміщення здійснюється через загальний вхід із заднього фасаду будівлі.

Колись тут був адвокатський офіс. Фото: prozorro.sale

До 2015 року приміщення використовувалося як офіс для надання адвокатських послуг.

Також на другому поверсі розташоване приміщення, яке складається з кімнати площею 25,7 квадратних метра та площі загального користування 8,2 квадратних метра. Стартова ціна місячної оренди - 3689 гривень. До 2012 року у цьому приміщенні знаходився офіс Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни і праці.

Приміщення використовували під офіс. Фото: prozorro.sale

Ще одне приміщення здається в оренду на першому поверсі кінотеатру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 23,6 квадратних метра. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з лівого боку будівлі. Стартова ціна оренди 2565 гривень. До 2020 року в цьому приміщенні була кав’ярня.

Раніше була кав'ярня. Фото: prozorro.sale

Крім того, на аукціон виставили право оренди приміщення, яке складається з приміщення площею 10,1 квадратних метра та площі загального користування 3,3 квадратних метра. Потрапити до приміщення, яке знаходиться на другому поверсі, можна через загальний вхід. Стартова ціна оренди 1456 гривень. Раніше там був виставковий зал.

Невеличке приміщення у кінотеатрі. Фото: prozorro.sale

Всі майбутні орендарі мають забезпечувати збереження переданої в оренду пам’ятки об’єкта культурної спадщини та умови охоронного договору.

Проведення аукціонів заплановане на 5 липня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую