ye-logo.v1.2

На Хмельниччині змінили години, у які можна продавати алкоголь

Суспільство 6110
Нагадаємо, що повну заборону продажу алкоголю, яка діяла з перших днів воєнного стану в Україні, відмінили наприкінці квітня
Нагадаємо, що повну заборону продажу алкоголю, яка діяла з перших днів воєнного стану в Україні, відмінили наприкінці квітня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Відповідний документ підписав голова обласної військової адміністрації.

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій вніс зміни до наказу, який діє на час воєнного стану на території нашої області. Зокрема, зміни стосуються продажу алкогольних напоїв. Відповідний документ Сергій Гамалій підписав 23 червня.

Відтак, згідно з наказом голови Хмельницької ОВА, на території області продаж алкогольних напоїв заборонено продавати з 21:00 до 10:00. Відповідно з 10-ї ранку і до 9-ї вечора на продаж цих товарів заборона не діятиме.

Нагадаємо, що повну заборону продажу алкоголю, яка діяла з перших днів воєнного стану в Україні, відмінили наприкінці квітня. Тоді в торгівельних мережах його реалізацію дозволили 10:00 до 17:00, а в закладах ресторанного господарства - з 10:00 до 21:00. Щодо продажу слабоалкогольних напоїв, то на них як не було заборони, так і немає зараз.

І надалі суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі.

Читайте також: На Хмельниччині вилучили фальсифіковані алкоголь та тютюнові вироби на 500 тисяч

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую