ye-logo.v1.2

Хмельничани, які живуть у приватному секторі, платитимуть за полив ділянок: скільки та за яких умов

Суспільство 19001
Поливний сезон, кажуть в «Хмельницькводоканалі», триває з травня по серпень
Поливний сезон, кажуть в «Хмельницькводоканалі», триває з травня по серпень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Плату будуть нараховувати лише тим, у кого немає лічильників.

Хмельничанам, котрі мешкають у приватному секторі та не мають лічильників, будуть нараховувати плату за полив присадибних ділянок. Про це повідомили в «Хмельницькводоканалі».

Як зазначають у комунальному підприємстві, плату таким хмельничанам будуть нараховувати з розрахунку 6 літрів води на квадратний метр на добу.

«Полив однієї сотки коштуватиме 8,50 гривні за 1 день і, відповідно, 258, 46 гривні за 30 днів. Абоненти, які живуть в приватному секторі та встановили лічильники води, будуть платитимуть виключно за фактично використану воду», - кажуть в «Хмельницькводоканалі».

На підприємстві зазначають, що до системи централізованого водопостачання у Хмельницькому підключені 15 500 споживачів приватного сектору. Наразі більше трьох тисяч абонентів, ще не встановили лічильники води.

Актуальні питання щодо плати за полив ділянок

Скільки триває поливний сезон?

Поливний сезон триває з травня по серпень, отже саме в ці місяці до основної кількості спожитої води додаються нарахування за поливання зелених насаджень при відсутності лічильників.

Чи може велика кількість опадів сприяти зниженню оплати за полив?

Ні. Чинним законодавством не передбачено норм на водопостачання, пов`язаних із сезонними чи кліматичними природними змінами. Якщо у вас не встановлено прилад обліку, то за поливання присадибної ділянки доведеться заплатити фіксовану суму, навіть якщо ви не користувалися водою через дощ чи з будь-яких інших причин.

У мене є присадибна ділянка, але я не користуюсь водою для поливу. Що робити?

На виконання вимог законодавства та для уникнення непорозумінь в розрахунках, міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» рекомендує споживачам встановлювати прилади обліку води та укладати відповідний договір з підприємством. Завдяки цьому у споживачів з'явиться можливість регулювати та вести облік свого водокористування, економити та впливати на розмір водоспоживання у власному будинку.

Читайте також: Скільки пити води в спеку – роз’яснення МОЗ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую