ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині прощатимуться із загиблими захисниками Володимиром Борисюком та Анатолієм Піддубним

Суспільство 4566
На війні обірвалося життя двох захисників з Хмельниччини
На війні обірвалося життя двох захисників з Хмельниччини. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Герої загинули, захищаючи Україну.

На війні обірвалося життя захисника з Хмельниччини - мешканця села Клубівка, що на Ізяславщині, воїна-добровольця Володимира Миколайовича Борисюка. Як повідомляють в Ізяславській міській раді, він загинув під час артилерійського обстрілу російських окупантів в Донецькій області. Захисникові було 56 років.

«Володимир Миколайович заради майбутнього своїх дітей за першим покликом серця став на захист рідної землі, коли ворог підступно зайшов на нашу територію, - кажуть в міськраді. - Він був добрим, щирим, хоробрим та завзятим воїном. Захищав від рашистів не лише свою родину, Батьківщину, але й кожного із нас. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе родини, разом із всією Ізяславською громадою схиляємо голови у глибокій скорботі».

Про дату зустрічі Героя та чин похорону буде повідомлено додатково.

Проводжатимуть в останню дорогу ще одного захисника України з Шепетівки Анатолія Піддубного.

Як повідомляють в Шепетівській міській раді, штаб-сержант Піддубний Анатолій Михайлович 1968 року народження проходив службу на посаді техніка зберігання боєприпасів. Він загинув під час виконання військового обов'язку 13 березня 2022 року в районі села Піски Чернігівської області. Про час та дату прощання також повідомлять додатково.
Вічна пам’ять Героям…

Анатолій Піддубний загинув під час виконання військового обов'язку 13 березня 2022 року в районі села Піски Чернігівської області. Фото: з фейсбук-сторінки Шепетівської міської ради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую