ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

У Летичеві проходить День добра, на якому очікують футболіста Жадсона та боксера Москаєва

Суспільство 2566
Дехто завітав до Летичева в футболці минулорічного фестивалю До учасників ХІІ Конгресу християнської молоді України Леонід Кравчук звернувся із телеекрануМісцеві бабусі прийшли подивитися, що ж відбувається поруч із нимиМолилися Богу прямо зі сцениНа Конгрес приїхали близько двох тисяч учасників зі всіх областей країни, близького зарубіжжя, Німеччини та СШАНачальник управління з питань внутрішньої політики Хмельницької ОДА Валентина Моісеєнко привітала присутніх на КонгресіХор учасників фестивалюЦеремонія відкриття Конгресу християнської молоді України відбувалася просто неба
Дехто завітав до Летичева в футболці минулорічного фестивалю "Вогонь віри". Фото: Євгенія Дорофєєва

Цьогорій масштабний всеукраїнський молодіжний захід - ХІІ Конгрес християнської молоді України - зібрав близько двох тисяч учасників зі всіх областей країни, близького зарубіжжя, Німеччини та США.

Місцем таборування молодь обрала Летичівщину. Наметове містечко розкинулося на мальовничому березі Південного Бугу поряд з Марківцями. П'ять днів поспіль на учасників конгресу чекає насичена духовна програма, цікаві семінари і лекції, різноманітні конкурси, змагання з футболу та волейболу. З малюками, котрі приїхали на фестиваль з батьками, займатимуться вихователі у спеціальному табірному садочку. А от в четвер молодь влаштовує жителям Летичева справжній День добра.

«Добро та любов — це головні якості людського життя, - вважає однин з ініціаторів та організаторів Конгресу народний депутат України Павло Унгурян. - Тому ми з радістю допомагатимемо жителям містечка чим зможемо. Приберемо вулиці, площі, парки Летичева. Спеціальна команда волонтерів домагатиме по господарству літнім та одиноким пенсіонерам. Працюватимемо з дітками із сиротинців, підлітками містечка та району, влаштуємо спортивні змагання, різноманітні ігри. А от переможців нагороджуватиме наш спеціальний гість, який завітає в четвер до Летичева, — півзахисник футбольного клубу «Шахтар» Жадсон Родрігес».

Очікується, що в четвер на фестиваль також приїдуть чемпіон світу з боксу Олег Москаєв та Міс Україна-2007 Ліка Роман.

Учасники молодіжного табору зізнаються, що приїхали на фестиваль не лише заради спілкування, а й задля пропаганди здорового способу життя. А тому на території табору не можна палити, вживати алкоголь, лаятись та ображати ближніх, а також носити занадто відверте вбрання.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую