ye-logo.v1.2

Майже 200 шкіл Хмельниччини очікує дистанційне навчання через відсутність укриттів

Суспільство 4201
Наразі у багатьох закладах тривають роботи з облаштування їх укриттів
Наразі у багатьох закладах тривають роботи з облаштування їх укриттів. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

У деяких закладах освіти навчання проходитиме у змішаній формі.

У Хмельницькій оглянули більшість закладів освіти. Як виявилося, не в усіх є сховища та укриття. Тож для майже двохсот шкіл з вересня навчання проходитиму лише у дистанційній формі. В решті — в очній або змішаній. Для цього у низці закладів киплять роботи з облаштування захисних споруд.

Як зазначають у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації, з вересня можливі три формати роботи закладів освіти. А саме — очний, дистанційний і змішаний. Який з них буде запроваджено у конкретному закладі залежатиме від наявності у ньому укриття та достатньої кількості місць у ньому. Також під час вибору формату навчання заплановано врахувати думку батьків.

За словами заступника директора обласного департаменту освіти науки, молоді і спорту Олега Мартинюка, наразі на Хмельниччині є 1 тисяча 212 закладів освіти. З них спеціальні протирадіаційні укриття мають лише 148 закладів (12,2 відсотки) а найпростіші укриття — 341 (28,1 відсотки). Ще 31 заклад планує використовувати укриття, які розташовані поблизу.

Таким чином наразі відомо, що з 579 шкіл у 198 навчання буде дистанційним через відсутність укриттів. За змішаною схемою планують організувати навчання у 20 закладах фахової передвищої освіти, 12 закладах профтехосвіти та 11 вишах.

«Решта шкіл, одинадцять закладів професійної технічної освіти та два заклади вищої освіти за умови відповідності сховищ вимогам розглядають варіант відновлення очної форми навчання», — зазначив Олег Мартинюк.

Щодо решти закладів освіти, то в більшості з них тривають роботи з облаштування захисних споруд. Наріз підрядники проводять там ремонти та купують все необхідне для забезпечення належних умов перебування учнів. Переважну частину таких робіт заплановано завершити до 18 серпня.

Голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій додав, що загалом укриття організовані з у 520 закладах освіти, що становить 42,8 відсотка від загальної кількості. Таким чином Хмельниччина увійшла у п’ятірку кращих регіонів за станом підготовки таких укриттів.

До теми: Майже мільйон гривень витратять на закупівлю мультибордів для шкіл у Нетішині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую