ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майже мільйон гривень витратять на закупівлю мультибордів для шкіл у Нетішині

Суспільство 688
За допомогою мультибордів школярів хочуть більше  залучити у навчальний процес
За допомогою мультибордів школярів хочуть більше залучити у навчальний процес. Фото: ілюстративне city-adm.lviv.ua

Школа купує шість інтерактивних панелей.

Нетішинській ліцей №1 оголосив тендер на придбання шести інтерактивних панелей з мобільною стійкою. Очікувана вартість закупівлі 925 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде для про придбання мультибордів, в яких має бути вбудований інтерактивний програмний комплекс з українським інтерфейсом, з конструктором занять для створення інтерактивних завдань з елементами гри, інтерактивних слайдів, уроків, опорних конспектів. Також можна буде використовувати мультиборд для створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з можливістю інтеграції цифрових копій підручників.

Функціонал мультиборду має дозволяти створення та зміни (рухати, клонувати, перевертати, змінювати розмір, блокувати, редагувати, робити прозорим) об’єктів за допомогою стандартних засобів програмного забезпечення. Також має містити вбудований інструмент запису екрану з функцією запису та збереження робочого стола або його обраної зони, мати не менше 1200 вбудованих 3D моделей освітньої тематики українською мовою, інтерактивні інструменти для створення тестів.

Крім того, у панелі має бути спеціальна комп'ютерна програма для вивчення елементів житла родин, ознайомлення з професіями, вивчення будови тіла людини, життя на землі, вивчення явищ природи: пори року, погода, календар.

Девайс також повинени мати спеціальні комп'ютерні ігри для розвитку логіки, електронні освітні ресурси з фізики, хімії, біології, які мають включати методичні рекомендації з фізики, хімії, біології, щодо виконання лабораторних робіт та практичних робіт, наявність віртуальних експериментів для вивчення явищ з курсу фізики, хімії, біології та багато чого іншого.

За даними порталу osvita.ua, мультиборд — це, перш за все, про можливості не лише демонструвати наявний контент, але і створювати власні якісні мультимедійні презентації. Адже в українських школах впроваджуються інформаційні технології, які дозволяють перевести всі форми навчання в оперативний цифровий формат: класну роботу, домашні завдання, контроль знань.

За допомогою таких інтерактивних панелей викладач роздає колективні або індивідуальні завдання, запрошує учнів ділитися своїм екраном з однокласниками, виводить інформацію на загальний екран інтерактивної дошки тощо. У свою чергу, учитель контролює всі пристрої учнів (планшети), а це зводить до мінімуму чинники відволікання. Простіше кажучи, зростає залученість дітей у навчальний процес.

Раніше сайт “Є” писав, що для 35-ти закладів загальної середньої освіти у Хмельницькому придбали мультиборди на суму понад 3 мільйони гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую