ye-logo.v1.2

Громада на Хмельниччині відмовилась декомунізувати вулицю Жовтневу, "бо в жовтні багато свят"

Суспільство 2441
На Хмельниччині знайшли курйозне пояснення, чому не перейменовують вулицю Жовтневу
На Хмельниччині знайшли курйозне пояснення, чому не перейменовують вулицю Жовтневу. Фото: ілюстративне romny24.info

У сільраді кажуть, що цього місяця відзначають День людей похилого віку, а таких в Лавринівцях — близько 70%.

У Ленковецькій громаді, що на Шепетівщині, знайшли «оригінальне» пояснення, чому не декомунізовують вулицю Жовтневу. Мовляв, на цей місяць припадає і День села, і День вчителя, і День пошти, і День лікаря, і Міжнародний день людей похилого віку…

Саме таку відповідь сільського голови оприлюднив співзасновник проєкту «Декомунізація. Україна» Вадим Поздняков на своїй сторінці.

«Такої відписки у мене ще не було. Вулицю Жовтневу у Ленковецькій громаді на Хмельниччині не перейменовують, бо у цьому місяці є день людей похилого віку. Який крінж», — зазначив Вадим Поздняков.

Як пояснив сільський голова Юрій Криворчук, питання перейменування вулиці Жовтневої в Лавринівцях неодноразово розглядалося на зборах жителів села — вони не бажають змінювати назву.

«Тут розміщені Старобейзимська початкова школа, приміщення Лавринівського ВЗ, Старобейзимський ФАП. Святкування Дня пошти, вчителя, лікаря теж припадає на жовтень місяць. Особливим є День захисників і захисниць, що відзначаємо 14 жовтня, так як в Лавринівцях проживають один інвалід і п'ять учасників АТО, 1 жовтня жителі села відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а таких в Лавринівцях — близько 70%. Враховуючи всі вищезгадані події, а також думку жителів села, залишили одній із вулиць назву — Жовтнева», — йдеться у відповіді сільського голови на звернення.

Фото: з фейсбук-сторінки Вадима Позднякова

Нагадаємо, раніше в Гуківській громаді пояснювали, що вулиця Жовтнева в селі Мар’янівка не має стосунку до СРСР, а названа так, бо тут росте багато дерев і восени вона жовта. А вулиця Пушкінська в селі Пукляки носить таку назву, бо в давнину на цій вулиці були розташовані «пушки». Втім, пізніше вулиці таки перейменували.

Читайте також: Леніна та радянських орденів позбулися два села на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую