ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку полонених і зниклих безвісти військових

Суспільство 1001
В Україні запустили сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти
В Україні запустили сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти. Фото: пресслужби СБУ

У СБУ запевнили, що отримані дані не потраплять до сторонніх осіб і є конфіденційними.

Служба безпеки України запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів", — йдеться в повідомленні.

Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму. Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

Тим громадянам, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована.

В СБУ наголосили, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади. Відтак Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону. Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення.

Читайте також: «Бережи дітей. Я тебе люблю»: як хмельничанка чекає з полону свого коханого захисника

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую